999 rezultate për

serf

Barack Obama po merr veten me të mira duke bërë ‘sërf’ me mikun miliarder (FOTO & VIDEO) Ish-presidendi i SHBA-ve, President Barack Obama si duket po shijon çdo moment të kohës së tij si qytetar i thjeshtë n
30-vjeçarja franceze, serf mbi ‘gojën’ e peshkaqenit (VIDEO) Isabelle Fabre ka kaluar një aventurë të paparë ku gjatë kohës që ushtronte pasionin e saj, serfin, ka kaluar pranë një
Të bësh sërf në prani të peshkaqenëve (VIDEO) Byron Bay në bregdetin australian njihet si një nga zonat më te rrezikshme nga peshkaqenët. Megjithatë ky fakt nuk i
Droni tërheq serfistin mbi ujë duke zëvëndësuar skafin tradicional (VIDEO) Freefly ALTA 8 ishte në gjendje të ndërtonte një dron që tërhiqte një burrë me dërrasën e tij të sërfit pa pasur nevojën
Sërf nën shoqërinë e delfinëve (VIDEO) Në momentin që ajo po bënte sërf për qefin e saj, është rrethuar nga një grumbull me delfinë. Kjo i ka ndodhur një sërfi
Sa "me fat" Ronaldo, shikoni të dashurën e re (FOTO LAJM) Në Portugali janë të sigurt, e dashura e re e Cristiano Ronaldos është modelja Daniella Grace. 25-vjeçarja amerikane
Ja çfarë i mëson delfini sërfistit! (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur një delfin i "tregon" një sërfisti profeionist se si bëhet sa më mirë ky sport.
Sërf nën shoqërinë e 5 peshkaqenëve (FOTO LAJM) Një sërfiste në gjirin e Afrikës së Jugut ka bërë sërf pa vënë re se ishte e rrethuar nga pesë peshkaqenë. Gruaja e ulur
Kampioni i sërfit në gjendje kome Kampioni i sërfit Lewis, ndodhet në gjendje të rëndë shëndëtsore në spital, pasi gjatë kohës kur po bënte sërf tentoi të
Sërfi në ajër sporti i së ardhmes (VIDEO) Në ditët e sotme në botë ekzistojnë sporte të ndryshme, që i bëjnë adhuruesit e adrenalinës, të përjetojnë momente të ve
Sërf në rrugët e mbuluara nga uji (VIDEO) Stuhia Eva ka lënë një pjesë të madhe të Anglisë veriore nën ujë, me York, Mançester dhe Leeds të prekur keq nga përmbyt
Çmenduri, "sërf" në rrugën (VIDEO) Sërfimi është një sport uji, shumë i përhapur dhe i pëlqyer nga njerëz në mbarë botën, dhe kushti i domosdoshwm pwr usht
Ja si u sulmua serfisti nga peshkaqeni (VIDEO) Mick Fanning, kampion i Botës në fuqi për pak sa nuk përfundoi viktimë e një peshkaqeni teksa po garonte në turneun e J-
Sërf mbi balenën e rrallë, kërkohet dënimi i tyre (VIDEO) Këto janë dy aventurierë që kanë zgjedhur të bëjnë serf në kurrizin e balenës. Ky është një veprim, i cili është dënuar
Gjuha e huaj, ja çelësi i përgjigjeve të testit të maturës Publikohet çelësi i përgjigjeve të testit të gjuhës së huaj. Në provimin e zhvilluar dje morën pjesë 45 mijë maturantë n
Rita Ora, pushime në Ulqin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora këto ditë është duke pushuar në qytetin e Ulqinit. Ajo së bashku me famil
Sërf mbi makinë (VIDEO) Ky djalosh nga Rusia ka vendosur të shtyjë kohën duke bërë sërf mbi kabinën e një automjeti në mungesë të detit. Pa marr
Sërf në rrugët e përmbytura (VIDEO) Një çeke nga qyteti Pisek e ka shfrytëzuar përmbytjen e rrugëve për të bërë ca sërf. 26-vjeçarja Mila është xhiruar d
Edhe qentë dinë të bëjnë sërf (VIDEO) Edhe qentë dinë të bëjnë sërf. Në Imperial Beach në San Diego, SHBA është zhvilluar konkursi për qentë të cilët bëjnë se
Një i çmendur bën sërf mbi makinë (VIDEO) Një i ri i dehur është filmuar duke qëndruar para xhamit të makinës ndërsa ajo ecte me rreth 125 km/h. Tyler, ashtu si p
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}