13 rezultate për

serf

Sërf nën shoqërinë e delfinëve (VIDEO) Në momentin që ajo po bënte sërf për qefin e saj, është rrethuar nga një grumbull me delfinë. Kjo i ka ndodhur një sërfi
Sërf nën shoqërinë e 5 peshkaqenëve (FOTO LAJM) Një sërfiste në gjirin e Afrikës së Jugut ka bërë sërf pa vënë re se ishte e rrethuar nga pesë peshkaqenë. Gruaja e ulur
Sërf në rrugët e mbuluara nga uji (VIDEO) Stuhia Eva ka lënë një pjesë të madhe të Anglisë veriore nën ujë, me York, Mançester dhe Leeds të prekur keq nga përmbyt
Çmenduri, "sërf" në rrugën (VIDEO) Sërfimi është një sport uji, shumë i përhapur dhe i pëlqyer nga njerëz në mbarë botën, dhe kushti i domosdoshwm pwr usht
Sërf mbi balenën e rrallë, kërkohet dënimi i tyre (VIDEO) Këto janë dy aventurierë që kanë zgjedhur të bëjnë serf në kurrizin e balenës. Ky është një veprim, i cili është dënuar
Rita Ora, pushime në Ulqin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora këto ditë është duke pushuar në qytetin e Ulqinit. Ajo së bashku me famil
Sërf mbi makinë (VIDEO) Ky djalosh nga Rusia ka vendosur të shtyjë kohën duke bërë sërf mbi kabinën e një automjeti në mungesë të detit. Pa marr
Sërf në rrugët e përmbytura (VIDEO) Një çeke nga qyteti Pisek e ka shfrytëzuar përmbytjen e rrugëve për të bërë ca sërf. 26-vjeçarja Mila është xhiruar d
Edhe qentë dinë të bëjnë sërf (VIDEO) Edhe qentë dinë të bëjnë sërf. Në Imperial Beach në San Diego, SHBA është zhvilluar konkursi për qentë të cilët bëjnë se
Një i çmendur bën sërf mbi makinë (VIDEO) Një i ri i dehur është filmuar duke qëndruar para xhamit të makinës ndërsa ajo ecte me rreth 125 km/h. Tyler, ashtu si p
Të bësh sërf me peshkaqenin në krah (VIDEO) Gjithkush e mendon fundjavën në udhëtim apo në plazh në këtë kohë por banorët e San Diogos në SHBA do u duhet ta mendoj
Indonezi, sërf mbi dallgë zjarri (VIDEO) Një kampionat sërfi paksa ndryshe nga të tjerët zhvillohet në Indonezi, ku bashkë më dallget e detit bashkohen edhe "dal
Serf ... me kolltuk! (VIDEO) Kjo duket të jetë çmenduria e re në Kanada. Një i ri vendos të bëjë serf në një mënyrë të pazakontë, që ndoshta në të ar
 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian