999 rezultate për

serena

Serena Williams pas një mungese të gjatë rikthehet në tenis Tenistja amerikane, Serena Williams do të bëjë rikthimin e saj në tenis për herë të parë që nga muaji janari i këtij vit
Serena Williams flet për komplikacionet që kishte vajza e saj kur lindi (FOTO LAJM) Edhe pse u duk se Serena Williams ishte shumë e lumtur dhe lindi pa probleme në fakt ajo ka zbuluar ditën e sotme se g
Serena Williams bëhet nënë për herë të parë Tenistja Serena Williams e cila ka qenë edhe kampione bote, ka sjellë në jetë vajzën e saj, në spitalin e West Palm Bea
A e keni parë Niko Peleshin duke kënduar serenatë korçare? (VIDEO) Ish-zëvëndës Kryeministri i Shqipërisë Niko Peleshi dihet se është me origjinë nga Korça dhe gjithmonë e shpreh lidhje
Të rinjtë korçarë i kërkojnë dorëheqjen Ramës me “serenatë” dhe qirinj (VIDEO) Të rinjtë e Korçës i janë bashkuar protestës së opozitës duke zgjedhur një mënyrë unike mbrëmjen e së mërkurës për të pë
Super Serena Williams, triumfon në "Australian Open" dhe vendos rekord Serena Williams fiton “Australian Open”, duke e çuar në 23 numrin e titujve Grand Slam në karrierë, për të kaluar më në
Mariaçit i kushtojnë serenatë fitores së Trump (VIDEO) Mariacit meksikanë kanë gjetur mënyrën më fantastike për të festuar fitoren e Trump. Pas zyrtarizimit të rezultatëve,
Serena Williams bëhet mbretëreshë për herë të 7-të në Wimbledon Serena Williams fitoi për herë të shtatë turneun e Wimbledon duke mundur në finale Angelique Kerber pas 1 orë e 23 minut
Njihuni me francezen që u bë e famshme nga serenata e tifozëve irlandez (FOTO) Një serenatë e tifozëve Irlandez ka bërë që një bukuroshe franceze të bëhet shumë e famshme. Emri i saj është Carla Rom
Muguruza surprizon Serenën, fiton "Roland Garros" (VIDEO) Garbine Muguruza fiton grand slemin e Roland Garros për femra, duke mundur 2-0 (7-5, 6-4) në finale tenisten amerikane S
Australian Open, Kerber shokon Serena Williams Angelique Kerber ka qënë surpriza e finales së femrave të Australian Open, duke mundur Serena Williams, duke fituar kësh
Shqiptarja shpallet Miss New York 2016 (FOTO LAJM) Në konkursin e bukurisë të mbajtur në 17 janar 2016, Serena Bucaj është kurorëzuar Miss New York USA 2016. Bukuroshja ka
Ja kush ka triumfuar si sportistja e vitit (FOTO LAJM) Serena Williams është shpallur sportistja e vitit. E veshur me të zeza, e ulur mbi fron shfaq ndryshe Serena Williams në
Tashmë zyrtare, Drake dhe Serena Williams konfirmojnë lidhjen Pas shumë zërave, tashmë lidhja e tyre është konkretizuar edhe për median rozë. Drake dhe Serena Williams kanë konfirmua
Zbulohet romanca e Drake me Serena Williams (FOTO LAJM) Reperi Drake shpesh herë është përmendur kohët e fundit në lidhje me romancat e tij, por duket se më në fund ai ka gjetu
Serena Williams në super formë (FOTO LAJM) Prej vitesh Serena dhe motra e saj Venus Williams po dominojnë në tenisin e femrave. Por mesa duket bukuroshet amerikane
Serena triumfon në Wimbledon, Muguruza shpërthen në lot (FOTO LAJM) Serena Williams nuk ka rivale në Wimbledon. Tenistja e njohur është shpallur sërish kampione pasi ka mposhtur në finalen
Serenatë korçare në Kukës, kampionët pranë titullit të pestë Skënderbeu i afrohet titullit të pestë kampion rradhazi. Ekipi korçar mundi të dalë fitimtar në transfertën e vështirë t
Serena Williams fiton "Australian Open", mund Sharapova-n (FOTO LAJM) Serena Williams ka fituar për të gjashtën herë trofeun Grand Slam në tenis, Australian Open, duke mundur në finale rusen
Pasi e rrahu, Maradona i këndon serenatë të dashurës (VIDEO) "Kush të rreh, të do", thotë populli shqiptar dhe mesa duket kjo shprehje vlen edhe për legjendën e futbollit botëror Di