999 rezultate për

sere

Arresohet ish ylli i Serie A, kultivoi një serë "malli" Ish-futbollisti i Juves, Interit, Romës dhe Parmës, Luigi Sartor ëhstë arrestuar ditën e premte nga Guardia di Finanza e
Kthyen banesën me qera në serë kanabisi, arrestohen vëllezërit shqiptarë Policia e Torinos ka arrestuar dy vëllezër shqiptarë të cilët kultivonin marijuanë në një vilë në qendër të Pinerolo-s,
47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
Qindra rrënjë kanabis në serë dhe 13 mijë euro në makinë, arrestohen tre shqiptarë Tre shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi u zbuluan se kishin krijuar një serë në një apartament në Quattordio, në pr
Nuk mund të takojë gruan në spital, 81-vjeçari i këndon serenatë (VIDEO) 81-vjeçari Stefano Bozzini ka bërë shumë punë gjatë jetës së tij. Për një kohët gjatë ai ishte një "bergamino", një ripr
E preferuara e shqiptarëve, "Gylseren" anulon dasmën e shumëpritur (FOTO LAJM) Aktorja turke e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara”, Nurgul Yesilcay p
Dëmtimi detyron Serena Williams të tërhiqet nga French Open Serena Williams është tërhequr nga French Open përpara ndeshjes së raundit të dytë kundër Tsvetana Pironkova, për shkak
Menjëherë pas shkarkimit të ambasadores, postin e merr vajza e ish-ministrit socialist Ministri i Jashtëm Gent Cakaj shkaktoi një sërë shkarkimesh në ambasaden shqiptare në Greqi. Ndër të shkarkuarit ish
Kapen në Tiranë "skifterat" e Laçit, akuzohen për një sërë vjedhjesh Policia e Tiranës ka arrestuar 2 persona si dhe shpallen në kërkim 2 të tjerë, të dyshuar për një sërë vjedhjesh. Pr
Skandali sek*ual në Fier, Besa Shahini gjen "zgjidhjen": Leksione feministe! Ditën e sotme në Kongresin e PS është folur për forcën e gruas në Shqipëri. Duke folur për problemet gjinore në ven
Kreu një sërë grabitjesh në Tiranë, jepet vendimi për "skifterin" dhe të dashurën Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
Surpriza në Australian Open, eliminohen Serena Williams dhe Caroline Wozniacki Dita e tretë e Grand Slam-it të Australian Open ka nisur me befasi. Është Serena Williams që është eliminuar nga kine
Toka "përpin" pallatin 5 katësh në Durrës, mbetet vetëm papafingoja Në zonën e ish-Kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”, një pallat është groposur në tokë nga tërme
"Duke dëgjuar radion", ish-bashkëshortja e Buffon tregon si e zbuloi tradhtinë Modelja e njohur çeke Alena Seredova, e cila është bërë pjesë e botës së spektaklit në Itali, ka folur për tradhtinë e i
I shantazhonte me një shqiptar, karabinieri shfrytëzonte të miturat Mediat italiane kanë bërë publike një histori tronditëse që ka të bëjë me një karabiniar i cili bënte edhe punën e fotog
Rama nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen: Vendimi i BE i pamerituar Pak pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste, kryeministri Rama ka dhënë një deklaratë për mediat.
Habit ish-gruaja: Unë dhe Buffon do të jemi përgjithmonë të lidhur “Marrëdhënia jonë është ajo e dy personave inteligjentë, që do të qëndrojnë të lidhur përjetë, duke pasur parasysh se ke
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf
"Do t'ju bëj milionerë brenda vitit": Rrëfehet bashkëjetuesi i sekseres së arrestuar për skandalin tek "Besa" Ervis Doko është bashkëjetuesi i Orkida Drizes, e arrestuar nga policia e Tiranës për skemën e mashtrimit me kreditë fik
Tmerr në Fier, gruaja vdes pasi bie në gropën me serë Një ngjarke e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:15 në Fier. Një grua 68 vjeçare teksa po i hidhte us