999 rezultate për

serbit

Terroristi kishte në armë emrin e serbit që vdiq në Kosovë (FOTO LAJM) Vrasësi i cili realizoi masakrën në një nga xhamitë në Zelandën e Re, në armën e tij kishte shkrime cirilike, në mesin e
Arrestohet në Itali shqiptari, mik i serbit të tmerrshëm Vihet në pranga nga policia italiane në provincën e Ferrarës një shqiptar nga Kosova, i cili konsiderohet si bashkëpunët
Dhia Bardhoshe i bën gjëmën serbit, nga inati e ther dhe e ha me gazetarët Një familje serbe në pjesën qendrore të Serbisë ka mbetur në vështirësi financiare pasi një dhi e uritur ua hëngri parat
Kaq para duhen paguar për Milinkoviç-Saviç ose Lazio do ta "blindojë" Mesfushori serb, Milinkoviç-Saviç që luan për skuadrën e Lazios është bërë një nga emrat më të lakuar në merkaton e kësa
Ky është shansi i fundi i Milanit për Milinkovic-Savic Milani është prej kohësh në gjurmët e serbit, Milinkovic-Savic dhe tashmë ka shansin e fundit për të marrë shërbimet tij
Largoi Behramin, kërkohet shkarkimi i serbit Petkoviç Largimi i Valon Behramit me anë të një telefonate të vetme ka shkaktuar probleme të mëdha në Zvicër dhe në ekipin përfaq
Igli Tare sqaron të ardhmen e serbit që kërkohet nga gjigantët europian Lojtari serb Milinkovic Savic është një nga lojtarët më të kërkuar në këtë merkato vere, për të cilin janë interesuar k
Mbahet seanca ndaj serbit të akuzuar për krime lufte Në Gjykatën Themelore të Prizrenit po mbahet shqyrtimi i dytë kundër të akuzuarit Darko Tasiq për shkak të dy veprave pe
Florian Marku premton fitore kundër serbit Sonte në mbrëmje në pallatin e sportit "Asllan Rusi" do të zhvillohet sfida e kickboxi-it mes Florian Markut dhe serbit
Rafael Nadal mposht Djokovicn dhe kalon në finale të Romës Rafael Nadal ka dalë triumfues në një gjysmëfinale magjepsëse të Roma Masters kundër rivalit të tij, Novak Djokovicit.
Mbyllet marrëveshja, vajza nga Tirana përfundon në derën e serbit (FOTO LAJM) Mediat serbe raportojnë se dhjetëra të rinj serbë për çdo muaj martohen me shqiptare të reja nga zonat veriore të Shqipë
Misteri i serbit që goditi pjestarin e Forcave Speciale Një person me xhaketë të kaltër dhe një kapele në kokë është personi i cili goditi njërin nga pjesëtarët e Forcave Speci
Serbit i digjet garazhi dhe kulmi i shtëpisë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një serbi të Graçanicës i është përfshirë nga zjarri garazhi dhe kulmi i shtëpisë
Detaje nga gjyqi i serbit të arrestuar për krime lufte në Kosovë Në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, prokuroria dhe mbrojtja kanë paraqitur deklaratat hyrëse në rastin kundër Zoran Vuk
Nano i shkruan serbit: Nëna e Skënderbeut ishte serbe, çfarë më thanë shqiptarët Të shtunën, në rubrikën e fundjavës të së përditshmes “Danas”, në një faqe të tërë, ishte një shkrim i Mustafa Nanos. Nd
Jepet masa ndaj serbit të arrestuar për krime lufte Bogdan Mitroviqit, i cili u arrestua dje në Suharekë me urdhër të Prokurorisë Speciale të Kosovës nën dyshimin për krime
Vuçiç reagon për arrestimin e serbit 74-vjeçar në Kosovë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë se arrestimi i serbit 74 vjeçar, Bogdan Mitroviq, në fshatin Mushtisht
Florian Marku fitore spektakolare ndaj serbit në sytë e Canës (VIDEO) Florian Marku mori një tjetër fitore në MMA pasi mundi në Selanik serbin Suskasevic pas vetëm pak 2 minutash që në raund
Hapen arkivat/ Koha kur Enver Hoxha i jepte pushtet serbit Dushan Mugosha (FOTO LAJM) Ish-kreu i Arkivit të Shtetit, Kastriot Dervishi ka publikuar një dokument të Arkivit të Partisë Komuniste të Jugosllavi
Chelsea i uron ditëlindjen serbit Matic ... me flamurin shqiptar (FOTO) Mesfushori serb i Chelsea-t, Nemanja Matic, ka festuar sot 28 vjetorin e tij dhe klubi anglez i ka uruar atij ditëlindje