999 rezultate për

serbi-kroaci

Acarohen tonet Serbi-Kroaci, Daçiç anulon vizitën në Zagreb Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka anuluar pjesëmarrjen e tij në një takim që pritet të zhvillohet më 3 mars
Shtetasja maqedonase lind në kufirin Serbi-Kroaci Në një kohë kur të gjitë po prisnin të kryenin kontrollin kufitar mes Serbisë dhe Kroacisë, një shtetase të Republikës s
Të zhdukurit, akuzat për gjenocid rëndojnë raportet Serbi-Kroaci Presidentët e Serbisë dhe të Kroacisë, Tomisllav Nikoliç dhe Ivo Josipoviç, kanë mbajtur takimin e parë zyrtar në Beogra
Serbi-Kroaci, ndërhyrja killer e Simuniç (FOTO-VIDEO) Serbi-Kroaci është gjithmonë më shumë se një dneshje futbolli. Këtë e dëshmojnë tensionet brenda dhe jashtë fushe. Dhe p
Eleminatore "Brazil 2014", ja sfidat e sotme Sot është dita e Kombëtareve. Edhe pse kemi pak javë nga fillimi i sezonit të ri futbollistik në Europë kjo fundjavë do
Maqedoni-Serbi-Kroaci vetëm një letërnjoftim Ministrat e brendshëm të Maqedonisë Serbisë dhe Kroacisë , kanë ndërmarrë një nismë të fundit për lëvizjen e lirë të qyt