Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

serbe

Media serbe: Tradhëti, Spanja ia kthen shpinën Serbisë, qeveria "e njeh" Kosovën Qeveria e Spanjës ka dhënë leje që ndeshja kualifikuese për Kupën e Botës 2022 me Kosovën të zhvillohet në territorin sp
Arjan Konomi mes emocionesh të forta: Do më vrisnin serbët, si më shpëtoi jetën Albin Kurti Opinionisti Arjan Konomi ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Kojshia show”. Ai rrëfeu për kohën e luftës në Kosovë, ku
"Serbët na kërcënuan me automatik në mes të natës", Mihrije Braha rrëfen traumën (VIDEO) Të ftuarit special në puntatën e fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, ishin çifti i mirënjohur Mihrije Braha dhe Naim Aba
Vajza serbe shkruan letrën për shqiptarët që habiti gjithë Serbinë Letra e presidentit serb Aleksandër Vuçiç e botuar dje në mediat botërore, ku i kërkonte popullit serb të reflektonte mb
Patriarku i ri i Kishës Ortodokse Serbe: Kosova është zemra e Serbisë Patriarku i ri i Kishës Ortodokse Serbe, Porfirije, tha se për të dhe për Kishën në vend të parë do të jenë serbët në Ko
Policia serbe arreston biznesmenin nga Kosova Naser Kelmendi është arrestuar sot në qytetin Loznica në Serbi njoftojnë mediat serbe. Kelmendi është parë në një hot
Rrëfimi tronditës i ish-policit serb: Mbi trupat e shqiptarëve është ndërtuar objekti i xhandarmërisë serbe (VIDEO) Një ish-polic serb ka rrëfyer për fshehjen e trupave të të vrarëve nga Kosova gjatë luftës të cilët më pas ishin sjellur
Abazovic uroi Kosovën për Pavarësinë, "tërbohen" mediat serbe: Ky është skandal! Urimi që zëvendëskryeministri malazez, Dritan Abazovic bëri në 13 vjetorin e shtetësisë së Kosovës, ka tërbuar mediat në
Serbët sulmojne një autobuz me të rinj nga Kosova (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Beranë të Malit të Zi. Burimet bëjnë me dije se një autobuz me të rinj nga Peja, Ko
Daçiç reagon për deklaratën e Kurtit: Nuk jam i befasuar! Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiç pas rezultatit në zgjedhjet e Kosovës, ka deklaruar se nuk është befasuar ng
Lista Serbe fitoi 10 mandate në Kosovë, Vuçiç më se i lumtur: Iu përgëzoj! Lista Serbe ka fituar 10 mandate në Kuvendin e Kosovës. Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka përgëzuar Listën
Lista Serbe siguron gati dyfish më shumë vota se NISMA (FOTO LAJM) Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limajt sipas të gjitha gjasave do të mbes jashtë Kuvendit pasi që as që po i afrohet prag
Reagimi i Hotit për letrën e Biden bën bujë në mediat serbe: Kënaqet me urimet skandaloze ndaj Vuçiç Mediat më të mëdha serbe kanë raportuar me mllef lidhur me deklaratën e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hot
Mega-operacion i policisë serbe, arrestohet kapoja i ultrasve të Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Aksioni i policisë serbe ka përfunduar me 16 të arrestuar. Raportohet se një nga kapot e grupit ultras Grobari, Velja Ne
Ferri përballë: Serbët "qajnë" Kosharen Thyerja e kufirit Shqipëri-Kosovë në 9 prill 1999 në Koshare konsiderohet si një ndër betejat më heroike të UÇK-së, e ci
Vuçiç komenton vizitën e Osmanit dhe Kurtit në veri të Kosovës: Donin t'më poshtëronin! Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka komentuar vizitën e presidentes Vjosa Osmani dhe Liderit të Vetëvendosjes Albin Kurt
Skandal në veri të Kosovës, një grup serbësh kthejnë mbrapsht Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin Një grup të rinjsh serb kanë detyruar ditën e sotme kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Presidenten në De
Shkatërrohet banda shqiptaro-serbe, mbushte me kokainë gjithë ishujt grekë Një bandë shqiptaro-serbe është goditur gjatë natës së kaluar në Selanik të Greqisë. Mediet fqinje raportojnë se banda i
"Promovon grekët e serbët, mua jo", këngëtarja nuk i ndahet moderatorit Arian Çani (FOTO LAJM) Këngëtarja Rovena Stefa duket se nuk i ndahet dot sherrit që ka me moderatorin e emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani. Aj
KQZ-ja nuk certifikon listat e VV, AAK-së e Nismës-LDK-ja, PDK-ja dhe Lista Serbe kalojnë Vetëvendosja, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma nuk kanë arritur të marrin certifikimin e listave zgjedhore nga