999 rezultate për

serbĂ

Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
I pamposhtur: Florian Marku, fiton ndaj Miroslav Serban në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur të fitojë me vendim unanim meçin ndaj çekut Miroslav Serban, të zhvilluar të
Kapet kamioni me 92 kg kanabis në serbator, pranga dy personave (VIDEO) Policia Kufitare e Kapshticës godet një tjetër rast të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Në bashkëpunim me Dog
10 kg hashash në serbatorin e makinës, pranga 39-vjeçarit Një tjetër sasi droge ka sekuestruar policia e Korçës, ndërsa kanë vënë në pranga një 39 vjeçar. Lënda narkotike ishte e
Vrasjet në Strugë - për borxhe të pashlyera Zdravko Sërbakovski mendohet të ketë vrarë dy bashkëfshatarë dhë të ketë plagosur dy të tjerë, për shkak të borxheve që
Hila: Në serbatorët e makinave të Ushtrisë s’ka një litër benzinë Për zëvendësministrin e Mbrojtjes, Dritan Hila puna që e pret ministren dhe ata si drejtues të rinj fillon që nga gjetja
Drogë në Kakavijë, prangoset 23 vjeçari Ekspertet e policisë kufitare te Drejtorisë rajonale ne Gjirokastër, zbuluan të martën një sasi prej 24 kg mariune ne mj