999 rezultate për

serb

Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij Migjen Basha në ndeshjen e së dielës kundër Panioniosit është ndëshkuar me kartron të kuq, pas një ndërhyrje të rëndë që
Granit Xhaka kacafytet me futbollistin serb (VIDEO) Arsenal ka fituar 3-0 në përballjen e dytë ndaj BATE Borisovit në “Emirates”, për t’u kualifikuar në mesin e 16 skuadrav
Daçiç: Kosova do të humbasë përsëri Ndërkohë që tensioni mbi Kosovën për heqjen e taksës ndaj Serbisë sa vjen edhe shtohet, ministri i Jashtëm i Serbisë, Iv
Kamenos sheh ëndrra me luftë: Shqipërinë dhe Maqedoninë i kemi 20 minuta punë Panos Kammenos, ish-ministër i Mbrojtjes së Greqisë ka bërë një deklaratë plot kërcënime ndaj Shqipërisë dhe Maqedonisë
Mogherini: Ka progress në negociatat Kosovë-Serbi, përtej vështirësive Shefja e diplomacisë euroiane Federica Mogherini deklaroi se pavarësisht nga vështirësitë, ka pasur progres në negociata
Ahmeti: Serbët kërkojnë ndryshim kufijsh, këto janë kërkesat tona Kryetari i Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, i cili njëherësh është edhe bashkëkryesues i ekipit negociator të Ko
Ministri Shala merr masa të tjera ndaj produkteve serbe Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka urdhëruar Inspektoratin e Tregut të MTI-së që në bashkëpunim me ins
Serbia mbështet Maduron, reagon SHBA Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq i është përgjigjur ambasadorit amerikan në Serbi, Kyle Scott, i cili beson se, në
Kurz takon Trump, kërkon mbështetje për shkëmbimin e kufirit Kosovë-Serbi Sebastian Kurz është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump. Kancelari austriak Seba
Vjen në jetë djali nga partnerja lesbike e Kryeministres Serbe Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë, shkruan Albeu.
Berisha dhe Durmishi udhëtuan drejt Beogradit për t’u shëruar te doktoresha serbe Dyshja shqiptare e Lazios, Valon Berisha dhe Riza Durmishi, janë trajtuar nga doktoresha “magjistare” serbe në Beograd f
Serbia gati referendum për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, është shprehur se vënia e kufirit me Kosovën nuk është propozim zy
Sllovenia i kërkon Mogherinit të mos tentojë ndarjen etnike Presidenti i Sllovenisë, Borut Pahor, është takuar sot me përfaqësuesen e lartë të Brukselit, Federica Moherinin, ku kan
Tre gra lenë nam në Serbi, përleshen brutalisht (VIDEO) Disa pamje në të cilat thuhet se shihet një përleshje brutale e tri grave në Beograd, është shpërndarë edhe nga media të
Humbja e Serbisë në Kosovë arrin 90 milionë euro Vendimi i Qeverisë së Republikës së Kosovës për taksë ndaj produkteve me origjinë nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina pë
Kurti-Thaçit: As dëshmorët në varre po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokën Për fazën finale të dialogut dhe marrëveshjen historike me Serbinë në një tryezë të përbashkët kanë diskutuar presidenti
Ljajiç: Mallrat serbe hyjnë përmes tregut të zi në Kosovë Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiq ka zbuluar mënyrën se si përkundër taksës, mallrat serbe prapë hyjnë në Kosovë.
Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është
Ministri i Mbrojtjes së Serbisë akuzon Maqedoninë Aleksandër Vulin akuzoi maqedoninë së është bërë qendra e shërbimeve, shkruan Albeu.com Sipas Vulin, Shkupi sot është
Rashiq: Trump nuk e di se ku është Kosova dhe Serbia Kryetari i partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiq nuk sheh asnjë ndryshim të politikës Amerikane me Kosovën dhe S