999 rezultate për

sepate

I hynë lopët në livazh, tiranasi u turret komshinjve për t'i vrarë me sëpatë Një burrë, i moshës 56 vjeç u arrestua nga policia e Tiranës pasi ndoqi këmba-këmbës për t’i vrarë me sëpatë dy komshinj
Flet vajza e abuzuar seksualisht në Kuçovë: Më kërcënonte me sëpatë Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, ngjarje që tronditi sot mbarë opinionin publi
Historia e pazakontë e kuksianit: Ditën e dasmës, babai mu sul me sëpatë! I ftuar këtë të martë në emisionin “Historia ime” në TV Klan ishte Halil Sinani nga Kukësi, por me vendbanim në Tiranë.
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
10 fëmijë bashkë, kush ishte 61 vjeçari që vdiq pasi e qëlloi gruaja me sëpatë në kokë Llesh Deda, i goditur me sqepar në kokë nga gruaja disa ditë më parë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, në Tiranë.
Dashuria kthehet në horror, burri gjymton me sëpatë ish-gruan Një skenë e dhunshme ka ndodhur në Rusi. Burri ka dhunuar ish-gruan e tij dhe më pas me sëpatë i ka prerë gishtin për a
Shqiptari i dehur merr sëpatën dhe terrorizon të moshuarin Një 50-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke në Lamia, pasi kishte terrorizuar me sëpatë një të moshuar grek
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
Tmerroi me sëpatë të moshuarit, burg për grabitësin në Fier Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë burg pa afat për hajdutin Pajtim Dhami, që tre ditë më parë grabiti një çi
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
Tmerroi të moshuarit me sëpatë në dorë për t'i vjedhur, arrestohet fieraku Një grabitje e dhunshme ka tmerruar një çift të moshuarish mbrëmjen e kaluar në fshatin Pishë të Fierit. 47-vjeçari i id
U zunë për një fjalë goje, babë e bir qëlluan me sëpatë komshiun në Pogradec Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodh
E rëndë në Greqi, burri godet me sopatë gruan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Greqi, në zonën e Kalitheas. Një 67-vjeçar ka goditur me sëpatë bashkëshorten
Rrëfimi i dhimbshëm i motrës, dhunohet barbarisht me hekur e sëpatë 16-vjeçari Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” gjatë ditës së sotme u trajtua ngjarja e 16-vjeçarit, i cili u dhunua barbari
''Plas'' sherri me sëpatë e kallash mes komshinjve, arrestohet 41 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 41-vjeçari, pasi goditi me sëpatë komshiun e tij 65-vjeçar, i cili ndodhet jashtë rre
Mori borxh për të blerë sëpatën, autori i masakrës në Korçë rrëfen krimin me detaje Gjykata e Korçës caktoi sot masën e sigurisë “arrest në burg” për autorin e vrasjes së Dashnor Osmanit, në 28 janar 2020
Qëlloi 10 herë më sëpatë, autori i heshtur para gjykatësit "Arrest në burg" ishte masa e sigurisë që gjykata e Korçës vendosi ndaj vrasësit gjak frohtë Zamir Topi nga Pocesta e Ko
Ekzekutoi me sëpatë kokës shitësin e bananeve, jepet vendimi për vrasësin gjakftohtë Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 47-vjeçarin Zamir Topi, i cili qëlloi për vdekje me sëpatë ko
Nëna nga Lezha: Djalin ma vranë, vajza e sëmurë më dhunon, e gjeta me sëpatë në dorë! Një histori njerëzore u trajtua në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”, në News24. 64-vjeçarja Drane Deda nga Lez
Goditi 10 herë me sëpatë korçarin, ky është autori i masakrës së sotme Ky që shihni në këtë foto të siguruar nga Top Channel është vrasësi Zamir Topi i cili pasditen e sotme qëlloi për vdekje