999 rezultate për

sensuale

"E imja", Dje Geek nuk i reziston as publikisht fotove të nxehta të Dafina Zeqirit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri përveç zërit unik që ka dhe pamjes tërheqëse njihet edhe për fotot sensuale që shpesh herë poston. Së f
Topless dhe provokuese, Wanda Nara i rikthehet fuqishëm pozave sensuale (FOTO LAJM) Wanda Nara është kthyer, më seksi dhe më e guximshme se kurrë. Në muajt e fundit, ajo kishte zgjedhur të tregonte një
Poza joshëse dhe sensuale, modelja "djeg" kalendarin e 2021 me fotot (FOTO LAJM) Ajo ka mbushur llogarinë e saj në rrjetet sociale me selfie të veshura me bikini dhe të brendshme. Bianca Gascoigne i
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë. Është
Robinjo mohon akuzat për përdhunimin e një shqiptareje: Pendohem vetëm që tradhëtova gruan Çështja e përdhunimit të Robinjos është rikthyer sërish në skenë pas plot shtatë viteve. Kjo ngjarje është ende në pr
Me bikini dhe poza sensuale, Bleona Qereti flet për beqarinë në moshën 41 vjeçare (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë. Është
"Më dashuro", vajza e Niko Peleshit surprizon si rrallëherë me pozat sensuale (FOTO LAJM) Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe ës
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz
"Zemrën ta mora", kaq sensuale nuk e keni parë asnjëherë Greta Koçin (FOTO LAJM) Greta Koçi është shfaqur mjaft tërheqëse në fotot e fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Këngëtarja ka ndarë di
56 vjeç por s'ja kalon njeri, nëna e Rita Orës sensuale në bikini (FOTO LAJM) Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së ko
Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Partitë Shqiptare të vendosura, kërkojnë barazi dhe vendimmarrje konsensuale Partitë shqiptare në Maqedonin e Veriut në zgjedhjet e 15 korrikut janë fokusuar më tepër në cështje ekonomike. Të gj
E dashura e Pelle shfaqet mjaft sensuale (VIDEO) Viky Varga, e dashura e Graziano Pelle, magjeps ndjekësit e saj në Instagram me video mjaft sensuale. Ajo vallzon dhe
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Gruaja publikon video sensuale, Immobile bëhet xheloz (VIDEO) Periudha e izolimit të çiftit Imobile vazhdon të ekspozohet në rrjetet e tyre sociale, me sulmuesin e Lacios që luan vid
Tejet sensuale, vajza e Sabianit publikon foto nga vaska (FOTO LAJM) Vajza 19-vjeçare e Sabianit, Keisi Meidini, po përgatitet t’i hyjë seriozisht muzikës, duke ndjekur hapat e të atit. Ajo
Në mënyrën më sensuale, Rita Ora zhvishet për revistën e njohur (FOTO LAJM) Rita Ora së fundmi ka pozuar për revistën e njohur Love. Këngëtarja ka zgjedhur formën më sensuale, duke veshur një f