999 rezultate për

senna

Gara për çmimin e Imola, F1 rikthehet në pistën ku humbi jetën legjendari Senna Garuesit e Formula 1 të dielën do të garojnë për Çmimin e Madh të Imola. Pas 14 vitesh, Formula 1 rikthehet në pistën
Njihuni me super bishën e CR7, do ju lerë pa fjalë (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka rritur koleksionin e tij të veturave luksoze duke shtuar
20 vjet pa Senna-n, Alonso: Ishte idhulli im (FOTO LAJM) Në “Imola”, Fernando Alonso e kujton kështu Ayrton Senna-n, 20 vjet nga vdekja tragjike e tij. "Për mua ishte një idhull
Senna, përkujtimi special i Corinthians (FOTO LAJM) Para ndeshjes së Kupës, e fituar 3-0 kundër Nacional, futbollistët e Corinthians kanë përkujtuar 20-vjetorin e ndarjes n
20 vite nga vdekja e Ayrton Sennas (FOTO-VIDEO) "Mund të jesh një njeri i mirë në jetë por nëse nuk je i mirë edhe në sportin tonë atëherë nuk fiton asgjë". Mendime dhe
"Senna do e mbyllte karrierën te Ferrari" "Senna dëshironte të garonte për Ferrari-n dhe unë e doja në skuderinë time". Kështu është shprehur Luca Cordero di Mont
Neymar frymëzohet nga Ayrton Senna Neymar, i cili po kalon një formë sportive të shkëlqyer, ka treguar me një postim në profilin e tij në Instagram se frym
BEST OF Ayrton Senna (VIDEO) "THE BEST" të pilotit të Formula 1, Ayrton Senna i cili humbi jetën në një aksident tragjik në vitin 1994 në pistën Imol
Alonso trimfun në Çmimin e Madh të Malajzisë Çmimi i Madh i Malajzisë, në garën e dytë të kampionatit të këtij viti në Formula 1 është fituar nga piloti i Ferrarit F
Aksidenti tragjik i Ayrton Senna-s (VIDEO) Aksidenti tragjik i Ayrton Senna-s i ndodhur në vitin 1994 në pistën Imola. Shikoni më sipër videon.
Senna i interesuar te kaloje ne City Futbollisti i Villarrealit, Marcos Senna, e ka mbështetur Manchester Cityn, duke deklaruar se është i gat
Senna: Kam qenё shumё afёr Manchester United Para ndeshjes sё nesёrme tё Ligёs sё Kampionёve përballё Manchester Unite