E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
999 rezultate për

sende

Tifozët e Marseilles godasin me sende të forta rojet e sigurisë Sipas 'El Correo', dy rojet të sigurisë janë plagosur kur u sulmuan nga tifozët e Olympique de Marseille gjatë minutave
Plas në Vlorë, tifozi godet me sende të forta lojtarin e Kamzës (VIDEO) Gjatë ndeshjes mes Flamurtarit dhe Kamzës e zhvilluar në qytetin vlonjat është shënuar një incident i pakëndshëm. Pas
Gjirokastër, 3 persona rrahin barbarisht me sende të forta 49 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës ku tre persona të armatosur me armë të ftohta kanë dhunuar një
Në kontrollin e makinës, gjendet dy vjeçarja e mbuluar me sende Policia në Murcia të Spanjës, ndaluan për kontroll një veturë të mbingarkuar, por u befasuan kur gjetën brenda një fëmij
Kujdes! Këto sende që i kemi në shtëpi mund të jenë kancerogjene Edhe pse nuk e dini, ka disa sende që i mbajmë në shtëpi dhe që janë të rrezikshme për shëndetin tonë. Për shembull,
Si të zbukuroni shtëpinë me sende të riciklueshme (VIDEO) A keni nëpër shtëpi objekte, orendi apo sende, të cilat edhe pse nuk i përdorni aq shumë, përsëri nuk i hidhni poshtë?
Tmerr mes Tiranës, i riu qëllon me sende të forta ish-të dashurën Një i ri ka dhunuar të ish-dashurën e tij mes rrugës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ndërkohë burime
Derbi i Athinës Olimpiakos – Aek, pritet me përleshje mes tifozëve dhe policisë Përplasje e dhunshme mes tifozëve dhe forcave të rendit në prag të derbit të Athinës, Olimpiakos – Aek, i programuar për
Nuk i jep qeranë, pronari i çon për skrap të gjithë sendet në banesë Një pronar në Kavajë ka zgjedhur të zgjidhë në mënyrë shumë origjinale konfliktin me qiraxhiun. Shtetasi me iniciale
Frikë për një 21 Janar të dytë? Policia kontrollon një më një protestuesit (VIDEO) Ditën e sotme në orën 12:00 do të mbahet protesta e opozitës në Tiranë. Mijëra protestues janë nisur nga rrethet për
Përleshje në fund të ndeshjes, tifozët sulmojnë me sende të forta arbitrin Enea Jorgjin (VIDEO) Fundi i ndeshjes ka rezultuar i hidhur për skuadrën e Vllaznisë, pavarësisht fitores, shkodranët e panë veten të eliminu
13 shoferë nën hetim, penguan pasagjerët dhe qëlluan me sende furgonët 13 shoferë në Dibër janë vënë nën hetim për shkak se gjatë protestës së tyre kanë penguar pasagjerët dhe kanë qëlluar me
Shtëpia iu shkatërrua nga zjarri, çifti zbulon gjënë më të rëndësishme në rrënoja (FOTO LAJM) Një çift, shtëpia e të cilëve u shkatërrua në zjarrin e Kalifornisë humbën gjithcka në flakët e tmerrshme dhe shumë nga
Çoroditën Italinë, zbulohen sendet e vjedhura të dy vëllezërve hajdutë nga Shqipëria Grabitën 100 banesa dhe habitën gjyqtarët e italisë, gjendet më në fund "thesaret" e vëllezërve Tushi të arrestuar për g
Sherr mes tifozëve të Laçit dhe Kukësit, mbetet i plagosur mbrojtësi i verilindorëve (FOTO LAJM) Ndeshja mes Kukësit dhe Laçit, përveç tensionit që pati brenda fushës, ka vijuar me përleshjet edhe pas përfundimit. Siç
Ministria zvarrit kthimin e sendeve të Jusuf Gërvallës Ka gati një vit që autoritetet e Shqipërisë u kanë kthyer përgjigje pozitive atyre të Kosovës për t’i tërhequr gjësendet
Plagosja me armë, kush është “i forti” nga Kukësi që u plagos në Tiranë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e sotme në Tiranë ku pas një sherri, është plagosur me armë zjarri një 30-vjeça
DETAJET/ Plagosja në Tiranë, autorin e dhunuan brenda makinës Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me plagosjen ditën e sotme në zonën e “Astirit” në kryeqytet ku mbeti i plagosur
E FUNDIT/ Shtohen misteret, gjenden sendet personale të avokatit të humbur Prej më shumë se 10 ditësh është humbur avokati nga Tirana Besnik Muço. Nga hetimet mësohet se në tragetin në të cil
Rrahu dhe goditi pronarët e lokalit, arrestohet 26-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet se ka goditur me sende të forta dy pronarët e një lokali. "Pla