999 rezultate për

send

Efektivi i infektuar me COVID-19 qëndroi një muaj në spital, gruaja denoncon humbjen e sendeve Bashkëshortja e Florian Pemës, Valbona, denoncon në komisariatin numër 4 humbjen e sendeve me vlerë të të shoqit. Ajo
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for
Syzet, stilolapsi apo këmishat: Sendet që Koço Devole la mbi tavolinën e punës (VIDEO) Ndarja nga jeta e artistit Koço Devole ishte një humbje e madhe për familjarët, miqtë, kolegët dhe ata që e donin artin
MSH apel qytetarëve: Gjashtë sendet personale që duhet të merrni me vete në kohë pandemie Ministria e Shëndetësisë ka bërë një njoftim përsa i përket respektimit të masave për parandalimin e përhapjes së korona
Plas sherri në Maliq, tre persona dërgohen në spital Një sherr i dhunshëm është regjistruar mbrëmë në fshatin Podgorie në Maliq, rreth orës 23:00. Sheri ka ndodhur për m
Plagosën me sende të forta 56 vjeçarin, arrestohen 4 persona në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga katër po persona të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë plagosur me sende të f
Dhunoi punonjësin e ujësjellësit, i riu përfundon në komisariat Policia e Beratit ka arrestuar një 29-vjeçar nga Berati pasi ka goditur me sende të forta punonjësin e ujësjellësit.
Hiqini menjëherë, sendet qe po e bëjnë shtëpinë tuaj të duket e vjetër dhe e lirë (FOTO LAJM) Të gjithë duam që shtëpia jonë të duket bukur dhe bëjmë të pamundurën për këtë gjë. Mirëpo ka disa gjëra dhe objekte
U zunë në kafe, shqiptari i shkon në shtëpi dhe i godet gruan me sende të forta Një incident i paparë i dhunës ndodhi në një kafene në Heraklion në Lamia, kur dy burra me origjinë shqiptare u përleshë
Sherri me armë të ftohta në Pogradec, reagon Policia Pas raportimeve për një ngjarje të ndodhur këtë të hënë në Pogradec, ku mbetën të plagosur dy persona, ka ardhur edhe re
Plas sherri në makinë, pasagjeri vret shoferin dhe arratiset Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Pas një sherri në makinën ku po udhëtonin, pasagjeri ka qëlluar shoferin
Tronditet Gjirokastra, të riut i merret jeta me sende të forta sapo del nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një shtetas i identifikuar si Gjergji Hasan Ajmasi 32 vjeç, është gòd
Sherr për tokat, pas konfliktit me sende të forta ndërron jetë 60-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Një konflikt me sende të forta është regjistruar ditën e sotme në fshatin
Plas sherri në Krujë: Goditje me sende të forta, njëri përfundon tek Trauma në Tiranë Mbrëmjen e sotme në Krujë ka ndodhur një sherr me sende të forta. Policia ka identifikuar dy persona me iniciale A.C
Plagosen dy binjakë në Tiranë, si plasi sherri me dy të tjerë Sherr me sende të forta mes katër personave në Saukun e Vjetër të Tiranës. Sherri ka ndodhur mes dy vëllezërve binjak
Dhunuan dhe mbajtën peng për orë me radhë 35 vjeçarin, arrestohen dy durrsakë Policia ka arrestuar dy persona për plagosjen me sende të forta të një 35 vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00 t
Plas sherri në Vlorë, një person lëndohet me sende të forta për motive banale Sherr mes dy personave në fshatin Oshtimë të Vlorës. Një sherr mesohet të ketë ndodhur dhe një person është qëlluar
''Na kanë dhunuar me sende të forta'', Policia sqaron se çfarë ndodhi dje në protestë Policia e Tiranës ka reaguar lidhur me arrestimet e bëra ditën e djeshme, lidhur me protestën ndaj shembjes së Teatrit K
A mund të infektohemi me Covid-19 duke prekur sendet? Përgjigjet OBSH Nuk është vërtetuar ende nëse njerëzit mund të marrin koronavirusin duke prekur sende si dorezat e dyerve apo tastierat