999 rezultate për

semedon

Barcelona përgatit shkëmbimin Semedo-Cancelo Gjatë verës mund të ndodh një shkëmbim i madh mes Barcelonës dhe Manchester Cityt për dy mbrojtës të krahut të djathtë.
Pas përleshjes me Semedon, shikoni çfarë bën Neymar në rrjetet sociale Neymar ka qenë aktiv në rrjetet sociale, pas përleshjes me Semedon. Gjatë stërvitjes të së premtes, Neymar është përles
Shprehet lojtari: E prita Barcelonën deri kur kuptova se kishte nënshkruar me Semedon Nelson Semedo është zgjedhur për të mbushur krahun e djathtë të Barcelonës, por një nga kandidatët e tjerë për këtë punë
Benfica ndalon vrullin katalanas: Nuk e keni marrë akoma Semedon Pavarësisht transferimit të Nelson Semedo nga Benfica në Barcelonë duke u raportuar si një marrëveshje e mbyllur, pala p