999 rezultate për

sema

Vrasja në Reçicë të Vogël, 3 të akuzuar pranojnë fajin për "pjesëmarrje në rrahje" Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot ka vazhduar seanca gjyqësore për incidentin e armatosur më 5 prill në Reçicë të Vog
Ja 10 kombëtaret me më shumë pjesëmarrje në Botëror Botërori i Rusisë ka filluar dhe sot është dita e katërt e këtij kompeticioni por a e keni menduar ndonjëherë se kush ës
Nofkat e 32 skuadrave pjesëmarrëse në Botëror Nga Botërori “Rusi 2018” na ndajnë vetëm tre ditë, dhe në këtë kompeticion do të jenë 32 skuadra që do të zbresin në fus
Shndërrimi i fanellave të 32 ekipeve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kur duhen më pak se dy javë nga fillimi i Kupës së Botës u mësua se fanela e Nigerisë që do të përdoret nga kombëtarja a
32 "yjet" e skuadrave pjesmarrëse në "Rusia 2018" (FOTO LAJM) Botërori "Rusi 2018" pritet të nis më datë 14 qershor ku shmë prej skuadrave pjesëmarrëse kanë nisur ndeshjet e para për
Western në mes të rrugës, shoferi vritet teksa po priste në semafor (VIDEO) Një ngjarje e denjë për filma "Western" ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Konia të Turqisë. Ndërkohë që një shofer i
Sloganët e 32 skuadrave pjesëmarrëse në Botëror (FOTO LAJM) Kupa e Botës po afron. Duhen edhe dy javë që të nisë “Rusi 2018”, me ndeshjen e parë që do të luhet mes vendit mikpritës
Policia i "fik derën" të fortëve që kalojnë me semafor të kuq (VIDEO) Policia ka ndaluar një numër të madh drejtuesish makinash duke kaluar semaforin e kuq gjatë ditës së djeshme duke vendos
Fabregas martohet me Daniella Semaan Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Futbollisti spanjol
Federata Evropiane e Karatesë do që Kosova të jetë pjesë e Evropianit në Serbi Federata Evropiane e Karatesë ka thënë se po mundohet që të garantojë pjesëmarrjen e Kosovës në Evropianin që do të mbah
A ishte Roberti dhe Nora në ditëlindjen e Tianit? (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi erdhi në jetë, Tian është bërë protagonist në profilet sociale të prindërve. Dje Tian ka mbushur
Media spanjolle: Rrjeti mafioz shqiptar, pjesëmarrës i luftimeve në Ballkan Radio spanjolle “Caracol” ka publikuar detaje nga raporti i Interpol për mafien shqiptare që solli drogën nga Kolumbia n
Thaçi dhe Gruevski tejkalojnë limitin e mungesave në kuvend Sipas një analize të kryer nga “Deputeti im”, rezulton se Nikolla Gruevski dhe Menduh Thaçi vetëm njëherë kanë qenë të p
Çiftet që gatuajnë së bashku kanë lidhje më të fortë Nga financat e deri te kualiteti i jetës seksuale, ka shumë gjëra të cilat e përcaktojnë suksesin e një lidhje, por a e
11 të vdekur nga aksidentet rrugore këtë vit Policia e Kosovës ka bërë të ditur se nga janari i vitit 2018 në rajonin e Prishtinës kanë ndodhur 10 aksidente trafiku
Nuk shënoi dhe nuk asistoi, por Messit i mjaftoi vetëm pjesëmarrja kundër Valencias për të thyer rekord Leo Messi ndonjëherë thyen rekord edhe kur nuk shënon dhe asiston. Fitorja 2-1 e Blaugranëve ndaj Valencias e çon Leo
FSHF gënjeu, UEFA nuk do t’i japë paratë e premtuara Tiranës Klubi i Tiranës ka pësuar një goditje të rëndë financiare. UEFA i ka anuluar paratë që do merrte si shpërblim për pjesëm
Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë (FOTO) Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e
Aksident i frikshëm në mesnatë në Tiranë, nuk punonte semafori (FOTO LAJM) Policia Rrugore është prirur që të vendosë gjoba me shumicë gjatë fundjavave me qëllim rregullimin përmirësimin e siguri
Thaçi pjesëmarrës në Samitin e Sofjes, prania e kryeministrit spanjoll nuk dihet Çështja e pjesëmarrjes së Kosovës kishte vënë në pikëpyetje Samitin në mes BE-së dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, që