Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

selmani

Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
PRAPASKENAT/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, zbulohet pse u largua Berisha nga Kombëtarja Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “
Franca, "stërvitje" me me U21: Për fat ishte miqësore Edhe pse një miqësore, duhet gjithmonë për të provuar lojtarë dhe për të fituar besim, por Shqipëria U-21 e Alban Bushit
E BUJSHME/ Portieri i Laçit transferohet te ky ekip turk Portieri i Kombëtares, Gentian Selmani është transferuar në klubin e Kategorisë së Dytë turke, Menemenspor. Pas katë
Cungu: Nuk arritëm ta çanim Laçin, Selmani na mohoi fitoren Kukësi barazoi pa gola me Laçin në një ndeshje shumë të vështirë. Edhe pse verilindorët ishin të hedhur në sulm nuk arri
Mjekët e QKUK-së nisin grevën 24 orëshe Punëtorët e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot kanë filluar grevën nga ora 7:00, cila do të zgjasë 24 orë. A
E rëndë, pejani humb dorën në vendin e punës Policia e Kosovës raporton se një person derisa ishte duke punuar në një kompani, në rrethana të panjohura është lënduar
10 000 dollar nga bastet! KPK shkarkon prokurorin Selmani (FOTO LAJM) Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar sot vendimin për të shkarkuar nga detyra prokurorin Artur Selmani. Ve
Ky është 24-vjeçari shqiptar, që bën shqiponjën si kampion në WWE (FOTO LAJM) Gzim Selmani është mundësi shqiptar, i famshëm në botë pasi rrëmbeu titullin kampion në RAW, WWE. Shqiptari, i cili n
Cerëmoni gala, Hilton hap hotelin më të ri në Tiranë (FOTO LAJM) Grupi prestigjoz Hilton (NYSE: HLT) celebroi dje hapjen e hotelit të parë në Shqipëri - Hilton Garden Inn Tirana. Cer
Selmani: VMRO-DPMNE po bllokon Ligjin për Mediat Kryetari i SHGM-së, Naser Selmani sot ka deklaruar se janë të brengosur sepse partia opozitare VMRO-DPMNE, përmes debati
Goli i Selmait apo Mockës, kush nga golat e portierëve ishte më i bukur? (VIDEO) Portieri i Laçit, Gentian Selmani, përveç aftësive fantastike që ka treguar gjatë viteve në katërkëndëshin e portës, son
Selmani: 6 vjet jepet për armëmbaje pa leje, Bona Iliç vrau një njeri Gjykata Themelore e Kumanovës sot ka shqiptuar dënimin për rastin e Almirit të vogël. I akuzuari Boban Iliq është dë
Selmani akuzon BDI-në, i quan kriminela Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmani, i cili ditë më parë është kërcënuar nga familja e Beqir As
Kryeprokurori Jovevski reagon për rastin e Bekir Asanit Prokurori i përgjithshëm publik, Lubomir Jovevski sot për TV24 ka theksuar se prokuroria ka marrë sot njoftimin nga SPB
Kërcënohet me vdekje Kryetari i Asociacionit së Gazetarëve të Maqedonisë Platforma Regjionale e Ballkanit Perëndimor për Avokim të Lirisë së Medias dhe Sigurisë së Gazetarëve, e cila përfaqëson
Naser Selmani: Ministrat e BDI-së sillen si në kohën e VMRO-së Ministri Robert Popovski qorton ministrat e BDI për bojkotin ndaj medias shqipe Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve të
Selmani: Ivanov s’e dekretoi ligjin për gjuhët falë BDI-së Kryetari Gjorge Ivanov nuk e dekretoi ligjin për gjuhët. Kjo është meritë e BDI sepse ata ndihmuan rizgjedhjen e tij për
Krimi monstruoz, vajza mbron vëllanë dhe nxjerr të atin maniak seksual Vajza e viktimës Fejzo Aliaj, i cili u vra mbrëmjen e 22 dhjetorit nga i biri, ka thënë para Policisë, se i ati ishte ma
Rihapet dosja e masakrës së Çoles, rigjykim për 3 të akuzuarit Masakra e “Çoles’ ku dy vite më parë humbën jetë tre persona mes tyre Akil Hasanaj, Ardi Velaj dhe Albi Limaj do të rigj