999 rezultate për

selman

Portieri më i mirë i javës, Selmani "sundon" Ligën e Dytë turke (VIDEO) Gentian Selmani në merkaton e shkuar la Menemenspor dhe kaloi falas te Boluspor, ku është ambientuar menjëherë dhe po e
Spikat beteja në "Selman Stërmasi", sot Superiorja në fushë Për shkak të motit të keq Kategoria Superiore nuk mundi të zbresë në fushë në mesjavë, me FSHF, që vendosi shtyrjen për
Selmani bën hapin e madh, gati transferimi në Superligën turke Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë. Pas 18 muajsh te Menemenspor në ligën e parë turke, portieri shqiptar ësht
Fusha në gjendje perfekte, zbulohet se përse nuk luhet derbi në "Selman Stërmasi" Polemikat për fushën mes Tiranës dhe Partizanit në fakt mund të ishin shuar nëse ndeshja do të luhej në “Selman Stërmasi
​Selmanaj takim virtual me ambasadorët e BE-së, sjell në vëmendje çështjen e vizave Zëvendëskryeministrit Driton Selmanaj sot ka zhvilluar një takim virtual me shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Ambasador
"Rrezik të na marrin fushën për të bërë pallat", Refik Halili ngre alarmin për Selman Stërmasin Presidenti i Tiranës Refik Halili deklaroi për herë të parë se rrezikohet që terreni i kompleksit “Selman Stërmasit” të
Tha se merrte bukë me vete, Hoti shuan kureshtjen dhe tregon çfarë konsumoi për drekë Pak ditë më parë zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, u shpreh se kryeministri Hoti e merr bukën me vete nga
Gruaja e legjendës Selman Stërmasi feston një shekull jetë (FOTO LAJM) E njohur ndryshe si "Nona Tirona", Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës bardheblu, Selman Stërmasit feston sot 10
La pas fëmijët e mitur, koronavirusi i merr jetën nipit të deputetit shqiptar Covid-19 i ka marrë jetën në mënyrë të parakohshme nipit të deputetit shqiptar, Rasim Selmanaj. Lajmin për ndarjen ng
E BUJSHME/ Portieri i Kombëtares shqiptare te Fenerbahçe Prej ditësh në mediat turke ka qarkulluar lajmi se Fenerbahçe është në bisedime me klubin e Menemenspor për të transferu
Selmani pranë hapit të madh, kërkohet nga gjigandët turk I mjaftoi vetëm një sezon në Ligën e Parë të Turqisë, në radhët e Menemnsporit, për të rënë në sy të gjigantëve të Stamb
Deputeti i AAK i infektuar me koronavirus prezent ne seancën e Kuvendit Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj dha lajmin se është i infektuar me koro
Deputeti i Kuvendit të Kosovës me koronavirus: Prej meje nuk ka shans ta marrë askush virusin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, përmes një shkrimi në Facebook ka njoftua
Tirana-Vllaznia, tjetër gol në "Selman Stërmasi" (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë përballë Vllaznisë. Majkëll Ngo nuk fal i vetëm përballë Efremov, pas asistit të
"Gati stadiumi i ri për kryeqytetin", Halili gëzon tifozët e Tiranës: Do ketë 14 mijë vende Refik Halili kërkon të ndërtojë një stadium të ri. Ai do të ngrihet mbi stadiumin aktual “Selman Stërmasi”. Pak ditë më
Klubi i njohur spanjoll ofertë për Selmanin Gentian Selmani, kaloi një periudhë të suksesshme tek ekipi i Lacit. Përshkak të paraqitjeve të shkëlqyera me klubin laç
Zhbllokohet sfida në Selman Stërmasi (VIDEO) Kukësi ka ndëshkuar Partizanin me Kristal Abazaj. Sulmuesi me një veprim të bukur brenda zone, gjuan saktë dhe e dërg
Rrëfime nga Klinika infektive në Shkup ku luftohet me Covid 19 (VIDEO) Ekipi i televisionit Telma ka realizuar reportazhe në Klinikën Infektive në Shkup, ku kanë paraqitur pamje tmerruese nga
E BUJSHME/ Gentian Selmani sezonin tjetër te Besiktas? Gentian Selmani me shumë mundësi do të luajë muajt e fundit në kategorinë e dytë turke, pasi në Turqi janë të sigurt se
Po kthehet në modelin e shëndetësisë britanike, njihuni me infermieren shqiptare Infermierja shqiptare, Nevila Selmani po shndërrohet në modelin e shëndetësisë britanike. Nevila Selmani, si shumë mj