999 rezultate për

selman

Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
PRAPASKENAT/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, zbulohet pse u largua Berisha nga Kombëtarja Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “
Franca, "stërvitje" me me U21: Për fat ishte miqësore Edhe pse një miqësore, duhet gjithmonë për të provuar lojtarë dhe për të fituar besim, por Shqipëria U-21 e Alban Bushit
Sfidon Flamurtarin, Partizani "kursen" tifozët Partizani rikthehet të luajë në shtëpi pas një sezoni. Të kuqtë luajnë takimin e parë në "Selman Stërmasi" në këtë sezon
Vrau babanë me çekiç dhe e hodhi në liqen, i riu shqiptar rrëfen krimin Vrau babanë dhe i hodhi trupin në liqenin e Farkës, dënohet me 21 vite burg Selman Alija. Gjykata për Krime të Rënda e k
E BUJSHME/ Portieri i Laçit transferohet te ky ekip turk Portieri i Kombëtares, Gentian Selmani është transferuar në klubin e Kategorisë së Dytë turke, Menemenspor. Pas katë
Partizani gati për aventurën Europiane, cakton stadiumin dhe çmimet e biletave Tashmë është zyrtare. Partizani-Qarabak do të luhet në "Selman Stërmasi". Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e
Tifozët e partizanit "pushtojnë" rrugët e Tiranës, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Tifozët e Partizanit janë organizuar të gjithë për të shkuar drejt stadiumit "Selman Stërmasi", në vigjilje të derbit të
Partizani-Tirana, avullojnë biletat në derbi Interesim i jashtëzakonshëm për të ndjekur në shkallët e stadiumit Selman Stërmasi supersfidën e kësaj fundjave Partizan
Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave Partizani ka bërë publike çmimet e biletave që pritet të dalin në shitje për të ndjekur nga shkallët e stadiumit Selman
Komuniteti Mysliman shpërndan 500 mijë euro ndihma para muajit të Ramazanit Në prag të Muajit të Bekuar të Ramazanit, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Qendrën Bamirëse dhe Humani
“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
“Gruan tënde do ta ndajmë bashkë”, si e vrau djali babain me çekiç Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur ditën e sotm
Rrëfimi i pazakontë i deputetit, ja kur e pashë për herë të fundit Ukshin Hotin Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Rasim Selmanaj, ka folur për ditën e fundit kur e kanë parë të gjall
Tifozët e Partizanit ndezin derbin (VIDEO) Partizani është udhëtues në derbin e sotëm, kështu që mbështetja në stadium pritet të jetë më e vogël për të kuqtë.
Tifozët e Tiranës ndezin derbin, nisen drejt Selman Stërmasit (VIDEO) Dhe më pak se dy orë na ndajnë nga derbi i shumë pritur i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizani e cila do të zhvillohet
Blindohet kryeqyteti, polica merr masa për derbin Në zbatim të ligjit Nr. 108/2014 “Për Policinë e Shtetit”, Ligjit Nr. 79/2017, për “Sportet” Drejtoria Vendore e Policis
Derbi i shumëpritur Tirana-Partizani, luhet për titull dhe Europën Sot në orën 18:00, në "Selman Stërmasi", Tirana e Partizani do të zbresin në fushë për të kërkuar suksesin. 15 ndeshj
Gol në sekondat e fundit, Tirana i prish festën Luftëtarit në Selman Stërmasi Luftëtari dhe Tirana u ndanë me një barazim 1-1, në sfidën e javës së 22-të. Albano Aleksi zhbllokoi shifrat që në m
Ndeshja me emocion në Selman Stërmasi, Tirana dhe Teuta ndahen në paqe Në “Selman Stërmasi” u luajt ndeshja Tirana-Teuta e vleshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore. 45 minutat e para