999 rezultate për

sellma

Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu
Një divë në Instagram, grimierja publikon foton e Dafinës pa make up Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kën
Si dukej e dashura e Ledri Vulës në dasmën e Elitës dhe Gjikos (FOTO LAJM) Prej kohësh Ledri Vula është përfolur për një lidhje me një vajzë me emrin Sara, lidhje për të cilën Ledri ka preferuar
Bëri të gjitha nuset "VIP", çmimi stratosferik i grimieres shqiptare Sellma Kasumoviq është ndër grimieret më të mira në vend, për disa, më e mira. Me dhjetra artiste shqiptare i besojnë da
Luana Vjollca ka gati klipin e ri, por transformimi i saj është mahnitës (FOTO LAJM) Luana Vjollca po përgatitet për këngën e saj më të re. Edhe pse nuk ka zbuluar shumë detaje. Por duket se ajo ka sjel
Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO) Sellma Kasumoviç është një nga njerëzit më të shquar të botës së make upit. Në duart e saj kanë kaluar pothuajse t
Make up-istja shqiptare mrekulli me të moshuarën (VIDEO) Sellma Kasumoviç është një nga njerëzit më të shquar të botës së make upit. Në duart e saj kanë kaluar pothuajse t