999 rezultate për

selite

Hapen zyrat e reja të Lagjes Nr.13 në Selitë, tashmë shërbimet më afër qytetarëve (FOTO LAJM) Banorët e lagjes që përfshin zonën jugore të Tiranës, Selitën, Kodrën e Diellit apo edhe Liqenin e Thatë, nuk u duhet
Arrestohet autori tjetër i plagosjes së 18 vjeçarit në Selitë Babë e bir plagosën një 18 vjecar ditën e sotm në Selitë. Të dy autorët janë arrestuar. Njoftimi i Policisë së Tir
Rehabilitohet blloku i banimit në Selitë, rrugë dhe rrjet i ri ujësjellës-kanalizimeve Veliaj: “Mbajmë premtimin për investime në çdo bllok banimi; Ftoj qytetarët të regjistrojnë vendbanimin e saktë” Inve
Konflikti me armë në Selitë, një i plagosur Selita sërish është tronditur këtë mbrëmje nga disa të shtëna. Mbrëmjen e kësaj të diele janë dëgjuar të shtëna me ar
Plagosja me armë në Selitë, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga autorin e plagosjes së dyfishtë që ndodhi rreth dy muaj më parë në zonën e Selitës në kryeqyte
Maskat thyejnë kasafortën në Selitë, zbulohet shuma që grabitën Maskat këtë herë kanë grabitur kasafortën e një firme inertesh në zonën e Selitës në Tiranë. Ata e kanë hapur kasafor
Dalin pamjet para plagosjes së dyfishtë në Selitë (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me përplasjen në Selitë të Tiranës, pas një përplasjeje me armë që ndodhi para një lokali.
Si nisi sherri në Selitë: Pse je zënë me shokët e mi? Vazhdojnë hetimet në lidhje me përplasjen në Selitë të Tiranës, pas një përplasjeje me armë që ndodhi para një lokali.
Përplasja me armë mes lokalit, policia zbardh ngjarjen në Selitë Policia ka zbardhur përplasjen me armë të ndodhur ditën e djeshme në Selitë ku mbetën të plagosur dy shtetas. "...rre
Përplasje me armë mes grupesh, kush është i riu që u plagos në Selitë Vetëm pak minuta pas ngjarjes, është identifikuar i plagosuri i cili u qëllua me armë pas një sherri në lokal. Burime
Nata e aksidenteve, makinat përplasen njëra pas tjetrës te Komuna e Parisit (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Komuna e Parisit, vetëm pak minuta më parë. Disa makina janë përplasur me njëra-
Aksident me vdekje në Elbasan, humb jetën shoferi Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një 57-vjeçar në fshatin Selitë ka gjetur vdekjen e m
152 kg kanabis në Kepin e Selitës, në kërkim trafikantët Gjatë patrullimit të vijës bregdetare të detit Adriatik, rreth 4.9 milje detare në afërsi të vendit të njohur si Kepi i
Gjiknuri-Çela inspektojnë punimet, 6 milion euro investim në nënstacionin e Selitës Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, shoqëruar nga administratori i OSHEE-së, Adrian Çela, inspektuan s
OSHEE bën ndërhyrjet e fundit në nënstacionin e Selitës Për të garantuar energjinë gjatë ditëve të fundit të vitit, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, po bën ndër
Tirana nesër pa drita ja zonat ku do të ketë ndërprerje Për plot katër orë, 10.00-14.00, do të këtë ndërprerje energjie gjatë ditës së nesërme në disa zona të kryeqytetit.
Nis rikonstruksioni i rrugës së “Zallit” në Selitë Problemet disa vjeçare të rreth 20 mijë banorëve të Selitës me rrugën me gropa, baltën, pluhurin dhe ujërat e zeza, do t
Bashkia e Tiranës nis rikualifikimin urban të një blloku pallatesh në Selitë Bashkia e Tiranës ka nisur punën për rikualifikimin urban e një blloku tjetër pallatesh në zonën e Selitës, ç'ka do të p
Defekt në nënstacionin e Selitës, ja zonat e Tiranës që nuk kanë energji elektrike Gati gjysma e Tiranës, kryesisht ajo e Tiranës së re është pa energji elektrike, për shkak të një defekti të ndodhur në
OSHEE: Ndërprerjet e energjisë ditën e sotme, shkak i zhvendosjes së nënstacionit në qendër Kufizimet e dritave gjatë ditës së sotme kanë ardhur si pasojë e zhvendosjes së Nënstacionit në Qendër të Tiranës. OS