999 rezultate për

seline

Basha një hap para Ramës, mbledh mjekët në selinë e PD Kryedemokrati Lulzim Basha ka thërritur mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë e PD. Takimi i tyre do të nisë pas
PD nuk merr pushime, çfarë pritet të ndodh sot në selinë blu Partia Demokratike kalon në fazën e dytë të përzgjedhjes së kandidatëve për Parlamentin dhe Bashkitë. Mësohet se sot do
Basha prish marrëdhenien me Berishën? Fton në selinë blu "armikun" e ish-kryeministrit Një ndër "armiqtë" më të ashëpr të ish-kryeministrit Sali Berisha është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Në 20 maj
Me dorë të fashuar e duke çaluar, Kryemadhi filmohet duke hyrë në selinë e Bashës (VIDEO) Pa asnjë arritje përfundimtare është ndërprerë takimi i Këshillit politik me ambasadoren amerikane në Shqipëri Yuri Kim.
Një orë "kokë më kokë", përfundon takimi ambasadorëve në selinë blu me Bashën Në këto momente ka përfunduar takimi mes ambasadorëve të SHBA-së, BE-së dhe Britanisë së Madhe me kryetarin e Partisë De
Basha takim me aleatët dhe ambasadorët në selinë e PD-së Ditën e djeshme, protestuesit u ngritën për të treguar qëndrimet e tyre kundër shembjes së Teatrit Kombëtar ndërsa ditën
Shembja e Teatrit Kombëtar, Basha mbledhje urgjente në selinë e PD-së Kryedemokrati Lulzim Basha i është bashkuar aktivistëve të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit i cili u shemb rreth orës 05
Basha mbledh aleatët në selinë blu, çfarë do diskutohet Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur këtë mesditë aleatët në selinë blu. Kjo mbledhje do realizohet në kuadër të me
Gjuta tentoi të futej me forcë në selinë e PS-së, brenda gjendej Rama dhe ministrat Vladimir Gjuta vetëm pesë ditë pasi u la i lirë është kapur nga policia pranë selisë së PS. Gjuta ka tentuar të fute
Pak para takimit Kurti-Mustafa, Lutfi Haziri dhe Agim Veliu paraqiten në selinë e LDK Nënkryetarët e LDK-së, Lutfi Haziri dhe Agim velu, janë parë duke shkuar në selinë e partisë qaste më parë. Gjatë d
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
Çfarë po kurdisin, Basha takim urgjent me Kryemadhin Duket se opozita nuk e ka lënë mënjanë "luftën". Ditën e sotme kryetarja e Lëvizjes Sociliste për Integrim Monika Kryema
VMRO akuzon se Qeveria nën hije ka pas selinë tek shtëpia e Bokit 13 (VIDEO) “Kabineti qeveritarë nën hije ka qenë i stacionuar në banesën e Bokit 13”. Kështu thonë nga VMRO-DPMNE-ja. Ata akuzojnë
Përçahet aleanca Basha-Meta? Pasi u dëbua nga Presidenca, Borchard shkon në selinë blu Mes opozitës dhe Presidencës kanë nisur përplasjet e para. Ditën e sotme ambasadori i OSBE u "përzu" nga Meta duke e
Nis aksioni opozitar, Basha mbledh aleatët në selinë blu Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë aleatët e tij opozitarë pasditen e sotme, për të vendosur l
E mbani mend Selinën e "Rebele"? Do martohet së shpejti (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdoku
Rama bën deklaratën e fortë: Jam gati! Mund të shkoj dhe në selinë e PD Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se është i gatshëm të dialogojë më PD. Rama ka shkuar edhe më tej duke deklaruar
Basha mbledh Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar në selinë blu Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thirrur sot në mbledhje kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar. Taki
Kushti i BE për Reformën Zgjedhore, Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur sot pasdite në selinë blu kryetarët e rretheve për të diskutuar në lidhje me viju
Çfarë u diskutua në takimin kokë më kokë mes Lulzim Bashës dhe Kryemadhit në selinë blu Një ditë pas rikthimit në tryezën e Reformës Zgjedhore të organizuar nga OSBE, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka prit