999 rezultate për

selimllari

E mbante të fshehtë, vajza e Valbona Selimllarit personazh në një emision Bëmë mama të të ngjaj! Është kjo shprehja që do i shkonte më së miri, rastit të Missit të parë shqiptar Valbona Selimlla
Ministrja e Ramës publikon videon brenda vilës së Valbona Selimllarit (VIDEO) Ministrja e Ramës nxjerr zbuluar Valbona Selimllarin, i publikon pamjet e shtëpisë (Video) Ish-mis Shqipria, Valbona
Valbona Selimllari është e bukur, por vajza e saj është një yll (FOTO LAJM) Për vite të tëra, familja e Valbona Selimllarit ka ngjallur kuriozitet të madh tek publiku, për vetë faktin që tre fëmij
3 ëngjëj, Valbona Selimllari prezanton për herë të gjithë familjen (FOTO LAJM) Për vite të tëra, familja e Valbona Selimllarit ka ngjallur kuriozitet të madh tek publiku, për vetë faktin që tre fëmij
Tragjedia në Greqi, fansat sulmojnë ashpër Valbona Selimllarin Sigurisht që rrjetet sociale tashmë janë një hapëairë që ka vend për të gjitha mendimet dhe komentet. Ata që ishin pr
Për herë të parë: Valbona Selimllari prezanton të birin (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është nënë e tre fëmijëve: Danit 13 vjeç, Kenit 11 vjeç si dhe vogëlushes Vivia, e cila është pesë vj
“E dua shumë”, deklarata e reperit për Valbona Selimllarin Trim Jetullahu u shpall fitues i Dance With Me sezonin e shkuar. Ai ka një miqësi shumë të mië nga kjo eksperiencë ed
Çfarë i bëri bashkë Valbona Selimllarin dhe ish-gruan e Ermal Hoxhës Ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura të vendit tonë. Ajo është mjaft aktive
Valbona Selimllari kthehet në ekran, zbulohet emisioni ku do të prezantojë Miss Albania dhe kurora i dha mundësi të mos shkëputej më nga kjo rrugë. Sot, Valbona Selimllari numëron dhjetëra progra
Valbona Selimllari rrëfen fobinë dhe defektin më të madh të saj Më e bukura e Shqipërisë, Valbona Selimllari ka disa vite që gëzon mëmësinë dhe ka tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.
Më e bukura e Shqipërisë një nënë e rreptë? Ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private dhe një këtë e ka nënvizuar edhe vetë në intervista të ndryshme.
Valbona Selimllari pa make up vërteton që është mbretëreshë e bukurisë (VIDEO) Edhe pse ka kaluar moshën 40 vjeçe ajo ka freskinë e një 20 vjeçareje dhe bukurinë e përhershme që të mahnit. Bëhet fjal
Valbona Selimllari jep mesazhin sensibilues për të rinjtë (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është Miss-i i Parë shqiptar, për të cilën flitet ende sot. Ajo herë pas herë poston foto dhe vid
Valbona Selimllari bën dedikimin prekës për Vera Grabockën (FOTO LAJM) Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit. Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në
Ngjajnë si dy pika uji! Valbona Selimllari del me vajzën (FOTO LAJM) Vajza e Valbona Selimllarit, Vivien, tashmë është rritur dhe mund ta shoqërojë mamin nëpër evente të ndryshme kulturore.
Ikona e bukurisë shqiptare shfaqet në Parlament Valbona Selimllari është cilësuar gjithmonë, nga viti 1992 si ikona e bukurisë shqiptare. Dhe pavarësisht viteve, Val
Habit Valbona Selimllari, tregon për herë të parë ndërhyrjen në pamje Valbona Selimllari është cilësuar gjithmonë, nga viti 1992 si ikona e bukurisë shqiptare. Dhe pavarësisht viteve, Val
Si dukej Valbona Selimllari në moshën 25 vjeç? (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për Valbona Selimllarin ajo lidhet gjithmonë me të bukurën. Ish-Miss Albania nuk e ka humbur për asnjë m
Valbona Selimllari thyen rregullat, poston fotografinë e vajzës (FOTO LAJM) Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqip
Si mund të duket Valbona Selimllari pa grim? (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për Valbona Selimllarin ajo lidhet gjithmonë me të bukurën. Ish-Miss Albania nuk e ka humbur për asnjë m