999 rezultate për

selimi

Ish-komandanti i UÇK-së: Pas luftës janë identifikuar rreth 13 mijë ushtarë Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi, thotë se pas luftës janë identifikuar rreth 13 mijë us
VV që kërkon bashkim me Shqipërinë është kundër ndryshimit të kufijve Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi i ka komentuar deklarimet e presidentit Hashim Thaçi, i cili ka thënë se
Selimi: Serbia kënaqet kur Thaçi udhëheq dialogun Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, thotë se Serbisë më së shumti i konvenon nëse ekipi negociues kosovar udhëhiqet
Zbardhet përgjimi i SHISH, gjyqtari i Gërdecit ka lidhje me krimin (VIDEO) Shkëlzen Selimi, gjyqtari i Gjykatës së Lartë, del nesër në Vetting. Me emrin e tij janë lidhur dosje të mëdha, të ci
Selimi përpiqet t'ja faturojë LDK-së ndarjen e Kosovës Kordinatori për Sfidën e Mijëvjeçarit në Kosovë, Petrit Selimi, ka shpërndarë një lajm ku prezantohet qëndrimi i Lutfi H
Sërish probleme? Getoar Selimi ndiqet nga policia Reperi i hitit "Paris Milano", Getoar Selimi i njohur me emrin Ghetto Geasy mbrëmjen e sotme ka publikuar një video ku s
Haki Abazi nxjerr emrin e Petrit Selimit në një skandal korrupsioni Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politikë në Kosovë, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook, ka thënë se krimi dhe
Selimi: Haradinaj do të jetë heroi im Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka ngushëlluar familjen Haradinaj, për vdekjen e Hilmi Haradinaj. Pë
Rama i tërhoqi vërejtje, Drejtori i Rrugëve në Gjirokastër paraqet dorëheqjen Drejtori Rajonal i Shërbimit të Transportit Rrugor Gjirokastër, Dino Selimi ka kërkuar që prej të shtunës dorëheqjen.
Rrefehet personi që bëri tatuazhin e Rexhep Selimit në krah Fytyra e deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-luftëtarit të UÇK-së, Rexhep Selimi, është stampuar përgjithmonë në
Ish-drejtori i policisë ka një kërkesë urgjente për Haradinajn Ish-drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Behar Selimi, u ka bërë thirrje institucioneve që urgjentisht të gjej
Rexhep Selimi u del në mbrojtje veteranëve Ish-komandanti i UÇK-së, tani deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi u ka dalë në krah ish-luftëtarëve që sot pr
Nis hakmarrja, hidhet në erë shtëpia e të dënuarit për vrasjen e Bashës Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me atentatin me tritol të ndodhur dje në Lazarat në familjen e 22- vjeçarit të dë
Selimi flet për përplasjen me Haradinajn: Për dy gjëra u ndjeva keq Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka komentuar përplasjen e tij me kryeministrin Ramush Haradinaj që e pat
Shpërthimi me tritol në Lazarat, hakmarrje për vrasjen e ish-efektivit RENEA? Një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë në Lazarat ditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se n
Selimi akuzon ashpër Hashim Thaçin Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, e ka akuzuar ashpër Hashim Thaçin për mënyrën se si u arrestuan dhe më pas u de
Selimi harron akuzat e rënda, i shkon Haradinajt në kullë Një ditë pas përplasjes në Kuvend mes kryeministrit Ramush Haradinajt dhe deputetit të Vetëvendosjes Rexhep Selimit, ky
Rexhep Selimi i kundërpërgjigjet Haradinajt, pasi e quajti gënjeshtar Debati dhe akuzat në mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetit Rexhep Selimi nuk është ndalur as atëherë kur krye
Selimi, AAK-së dhe Nismas: Ju besuam kur thatë nuk falim territor Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se Kosova nuk i ka borxh askujt për t’i falur tokë. Nga fol
Selimi: Hoxhaj tha për nënshkrimet a janë pica, po turpi hahet me bukë a me pica? Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje ia çuan kryeministrit Ramush Haradinaj, përpara follderët me nënshkrimet e mbi 200 mij