999 rezultate për

selimaj

Tërhiqet padia ndaj Mimozës për arsye skandaloze Mungesa për të tretën herë radhazi e kryeprokurorit të Prokurorisë Themelore në Gjakovë, Ali Selimaj, ka bërë që padia t
Gruaja që u vra në Gjakovë ishte nga Tropoja, çfarë ndodhi para vrasjes Policia e Kosovës ishte e njoftuar për mundësinë që diçka e keqe mund të ndodhte në Brekovc të Gjakovës. Mësohet se p
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit Prokuroria Themelore në Gjakovë deri tash nuk ka asnjë pistë hetimi rreth vdekjes së aktorit 23-vjeçar, Art Kurti. K
Kryeprokurori flet për armën dhe si u gjend plumbi në trupin e Artit Edhe Prokuroria Themelore në Gjakovë ka nisur hetimet për të zbardhur shkakun e vdekjes së aktorit të serialit “O sa mir
Erind Selimaj: Kushdo që të vijë do të jetë rezervë e imja Erind Selimaj u jep fund aludimeve për të ardhmen e tij. Ai jep siguri për katërkëndorin dhe paralajmëron lojtarët e ard
Mimoza Kusari-Lila paditet me 120 mijë euro për shpifje Kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj, kërkon nga Mimoza Kusari-Lila 120 mijë euro kompensim për "cenim të reputacionit"
100 udhëtarë nga Kosova përjetuan tmerr në aeroplanin rumun Djegia e motorit të avionit, i cili po fluturonte nga Shtutgarti për në Prishtinë i ka tmerruar më shumë se 100 udhëtar,
LAJM I FUNDIT/ Erion Selimaj zbret nga vinçi Të afërm dhe shokë të Erionit negociuan me sukses që ai të zbriste nga vinçi. Pak më herët ai nisi që të zbriste, po
Jeta e trishtë e Erion Selimajt (FOTO LAJM) Duket si një veprim i mirëmenduar nga i riu Erion Selimi, pasi edhe foton e fundit që ai e ka të bërë publike në rrjetin
Ja historia prekëse e 26 vjeçarit që kërcënon se do hidhet nga vinçi (FOTO) Erjon Selimaj quhet personi i cili në gjendje të rënduar psikologjike ka hipur në vinçin në stadiumin "Qemal Stafa", duk
Vuçiç: Serbët u arrestuan në bazë të dëshmive të komandantit shqiptar Selimaj Kryeministri i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka shprehur dyshimet e tij mbi akuzat për terrorizëm ndaj të arrestuarve serbë
Pranga 55 vjeçarit në Vlorë, dhunonte nënën e tij 73 vjeçare Policia e Vlorës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Albert V. Selimaj, 55 vjeç, i cili akuzohet se ka dhunuar nënë
Drejtori i AKI-së sot para anëtarëve të Komisionit Mbikëqyrës Anëtarët e komisionit për Mbikëqyrjen e Agjensionit Kosovar për Inteligjencë do takohen sot me drejtorin e Agjencisë së
Një aventurë e re për Adi Krastën, me emision të ri në Kosovë Pas shumë thashethemeve lidhur me ndryshimet e kontratës për Adi Krastën dhe se kush do të ishte destinacioni i tij i ra
Flamurtari dhe Vllaznia ndalen në paqe Ekipi i Ernest Gjokës nuk mundi dot të ngrejë flamurin përpara publikut të tij. Vlora kishte qenë pika e fortë e Flam
Vrasja e çiftit grek, arrestohen 4 shqiptarët Policia greke arreston 4 shqiptarë të akuzuar për vrasjen e një çifti grek. Dyshohet se Luçiano Gërdhuqi, Rexhep Selimaj
Partizani "vret" Vllaznine dhe ngjitet i dyti Partizani thyen tersin në “Loro Borici”, ku ka triumfuar pas 21 vitesh, ndërkohë që një penallti e shumëkontestuar nga k
E masakroi i shoqi para dy fëmijëve, vdes 45-vjeçarja Një grua 45-vjecare ka ndërruar jetë sot në spital pas dhunës që ka ushtruar mbi të i shoqi rreth dy ditë më parë. Mës
Elbasan, arrestohet i dyshuari i dytë për vrasjen e kamarieres Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një të dyshuar për vrasje. Mësohet se i ndaluari është 23 vjeçari Gazmend Selimaj