999 rezultate për

selia

Selia e partisë së Ivanoviçit me kamera sigurie, a u filmua krimi Një kamerë sigurie është e vendosur lartë në katin e dytë të selisë së partisë “Liria, Demokracia, Drejtësia (SDP)” në r
Thellohet kriza tek BESA, Rexhepi njofton mbylljen e degës që mbështet Kasamin Anëtari i Këshillit Qendror, Skender Rexhepi Zejdi tha mbrwmw nw emisionin Click Plus se selia e Tetovës do të mbyllet d
Arben Gashi e quan frikacak Shpend Ahmetin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Arben Gashi ka deklaruar se anulimi i debatit nga ana e Shpend Ahmet
Rama ironizon demokratët në Kuvend, Selianji: Më kujtove Koçin Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji dje në Kuvend ka akuzuar rëndë Kryeministrin Edi Rama dhe ish-ministrin e
Grabitet selia ‘Pro Credit Bank’ në Prishtinë Para pak minutave në lagjen Lakërishtë në Prishtinë ka ndodhur një grabitje e njërës prej selive më të mëdha të bankës ‘
Komisioni jep një vendim të rëndësishëm për votimin për kreun e ri të PD-së Për demokratët sot është një ditë e rëndësishme pasi ata votojnë për të zgjedhur kyetarin e partisë së tyre dhe në garë
Nesër zgjidhet kreu i ri i Partisë Demokratike, ja ku votohet Nesër demokratët do të votojnë për të zgjedhur kreun e ri të partisë së tyre, ndërsa në garë marrin pjesë Lulzim Basha d
Gara për kreun e PD-së, Selami tregon “takimin” me Bashën Pas shpalljes së kandidaturës për kryetar të PD, Eduard Selami ka sqaruar të vërtetën rreth njoftimeve për një takim me
Genc Ruli i përvishet Bashës: Dil nga selia e PD, bashkë me gruan dhe kunatin Ish-ministri i Partisë Demokratike, Genc Ruli ka bërë një reagim ashpër pas deklaratës së Lulzim Bashës për humbjen e zg
Inagurohet zyrtarisht selia e re e NATO-s (FOTO LAJM) Selia e re e NATO-s u inaguarua sot zyrtarisht pasi ndërmarrja ndërtimore i dorëzoi çelësat dhe u ngritën flamujt e vend
Sulmohet selia e LSDM-së në Manastir (FOTO LAJM) Selia e LSDM në Manastir është sulmuar sot në orët e hershme të mëngjesit nga persona të panjohur. Mësohet se godinës
Diplomatët largohen nga selia e VMRO-së për t’u nisur drejt asaj të LSDM-së Ambasadori Charles Gareth dhe ministri i Britanisë për Evropë dhe Amerikë, Alan Dankan janë larguar nga selia e VMRO-DPM
PD bojkot Kuvendit deri në krijimin e qeverisë teknike Grupi Parlamentar dhe Kryesia e Partise Demokratike kane marre vendim se Partia Demokratike nuk do te kthehet ne Parlame
Digjet selia e partisë serbe në Mitrovicë (FOTO LAJM) Selia e Partisë Demokratike Serbe (DSS) në veri të Mitrovicës, është përfshirë nga flakët rreth orës 3:00 pas mesnate.
Tre nënkryetarët e BDI-së largohen nga selia për të paraqitur kërkesat në Shkup Janë nisur para pak çastesh nga selia e BDI-së drejt Shkupit tre nënkryetarët e BDI-së për të shpalosur kërkesat e BDI-s
Evakuohet selia e Klinton, gjendet zarf me pluhur të bardhë Selia e fushatës së kandidates demokrate Hillari Klinton në Brooklyn, është evakuuar për shkak të zbulimit të një zarfi
Lu dhe Arvizu takojnë Bashën në selinë e PD-së Ambasadori Donald Lu dhe ish-ambasadori Alexandër Arvizu kanë nisur një takim me liderin e opozitës, Lulzim Basha, tek s
Kundër-protesta tek selia e LSDM-së Partia në pushtet VMRo DPMNE ka angazhuar njerëz të cilët zhvillojnë kundër-protesta tek selia e LSDM-së në Shkup. Si
Përfundon takimi i liderëve të opozitës Kreu i VV-së, Visar Ymeri dhe bashkëpartiaku i tij, Albin Kurti kanë qenë të parët që kanë dalë nga selia e AAK'së, pas
Përfundon takimi i krerëve të PDK-së Sapo ka përfunduar takimi më anëtarët e Kryesisë dhe kryetarët e degëve të PDK-së. Takimi filloi që në orën 19:00. Po