999 rezultate për

selfie

As selfie dhe as dush, një burrë shpenzon 7 orë në vit në tualet për tu fshehur nga realiteti Të jemi të sinqertë, përveç momentit kur bëjmë selfie ose dush, nuk është ndonjë qejf i madh që të kalosh orë të tëra në
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
"Je më shumë se ajo në selfie", Majlinda Bregu uron të bijën me fjalë zemre (FOTO LAJM) Tashmë vajza e Majlinda Bregut është jo pak e njohur për mediat rozë. Ajo është diskutuar mjaft si për jetën e saj pr
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokishn e ka zënë "halli" me selfiet (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi po përjeton emocionet e ditëve të fundit të shtatzënisë. Ajo do të bë
Pas pandemisë Apple vjen me risi, si do të bëhen tani selfiet (FOTO LAJM) Njerëzit duhet të vazhdojnë ta respektojnë distancimin social edhe për një kohë të pacaktuar, prandaj do na duhet të mës
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
U plagos me armë zjarri, 31-vjeçari ia hedh paq e poston selfie nga spitali Ditën e premte ka ndodhur një plagose me armë zjarri në Peqin. 31-vjeçari Besmir Hakballa, mbeti i plagosur pas një s
Rrjeti u frikësua nga fantazma në selfien e JLO, zgjidhet misteri (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
Po bënte selfie, burri mbetet i varur në katin e 15 të një pallati "Selfi-et", janë kthyer në një trend në rrjete sociale, aq sa shumë përdorues zgjedhin të rrezikojnë jetën e tyre, për t
Arrestoi Ronaldinhon, por bënte selfie, shefi i policisë trondit Paraguain E gjithë bota është e tronditur sot kur mëson lajmin se futbollisti legjendar brazilian Ronaldinho është arrestuar në Pa
"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të
Zidane i bie nga mbrapa me makinë, më pas bëjn selfie Ignacio Fernandez po ngiste me makinë nëpër qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të dielën kur përjetoi një
Dëshiron selfie me majmunin, pendohet shumë shpejt (VIDEO) Një turist që donte të bënte një selfie në Bali për të përjetësuar një takim me majmunët, u pendua shpejt. Connor Com
Me akne dhe pa grim, Rihanna surprizon me selfie-n e parë të 2020-ës! (FOTO LAJM) Tepër aktive në Instagram, këngëtarja me famë botërore, Rihanna, vendos të na heqë herë pas here trurin me pozat bombast
Peshkaqeni goditet për vdekje nga disa burra që bënë ‘selfie’ me të Një peshkaqen mjaftë i madh ka ngordhur pasi që ishte goditur nga disa persona. Peshkaqeni ngordhi në Auckland, në Ze
10 selfiet më të famshëm të vitit 2019 (FOTO LAJM) Ne jemi mësuar me të famshmit që duken joshës në TV dhe kopertinat e bukura të revistave. Por është viti 2019 dhe shumic