999 rezultate për

selenica

Ka luajtur vetëm 1 sezon në Superiore, rikthehet ekipi pas 22 vitesh mungesë (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh mungesë, Selenica do të ketë një ekip futbolli. Bashkia e qytetit ka njoftuar se kanë përfunduar të gj
Vrau 8 vetë, çfarë po ndodh tani me Ritvanin nga Selenica Ai qëndron i vetëm në dhomë dhe e vetmja gjë që bën shumicën e ditës, mban në duar libra të sugjeruara nga psikologët.
"Trupat e viktimave po vijnë erë, duam frigoriferë", familjarët bëjnë apel nga Selenica Njëri prej të afërmve të viktimave të Selenicës i ka bërë apel shtetit që të sigurojnë arkivole me kushte frigoriferike.
Makina përplaset me pemën, 3 të plagosur në Berat Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave është shënuar pasditen e sotme në qendër të qytetit të Beratit. Sipas p
Bashkia e Tiranës vijon aksionin për pastrimin e qytetit Aksioni i ndërmarrë nga Bashkia e Tiranës, në kuadër të muajit të pastrimit të qytetit, është drejt përfundimit. Nënkr
Ndërtimi i rrugëve, Basha: Ta bëjmë Tiranën qytet modern evropian Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha ka inspektuar sot punimet, për ndërtimin e rrugës ”Teki Selenica”, në njësin
Vlorë, arrestohet autori i vrasjes Autori i vrasjes së 62-vjeçarit në Vlorë është arrestuar nga policia e këtij qyteti. Policia njofton se ai është 36-vjeç