999 rezultate për

seleni

"U shtrua me mish e raki në Vlorë", Meta reagon pas videos që i doli në rrjet Vetëm dy ditë më parë, Presidenti Meta u përball me kritika pasi i doli një video në rrjete sociale ku hante dhe pinte m
Rënie floku, probleme menstruale dhe pamundësi për të mbetur shtatzënë? Duke qenë se seleni është një gjurmë minerali, trupi ka nevojë për sasi të vogla të tij. Gjithsesi, kjo nuk do të thotë
Merr fund grupi i "skifterave" në Selenicë, si ranë në kurthin e policisë Policia e Vlorës ka zbardhur tentativat për vjedhje në fshatin Kropisht, Selenicë dhe më pas ka arrestuar pesë autorët e
Gjykata vendos dhjetë vite burg për "të fortin" e Selenicës Gjykata e Vlorës ka vendosur dhjetë vite burg për Tesi Bashon i cili ndodhej nën hetim që prej arrestimit të tij në teto
"Pse Enveri nuk e arrestoi babanë tim në Plenium si të tjerët", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Shpëtoi 5 herë nga duart e policisë, kush është ''i forti'' i Selenicës që mori ''ultimatumin'' e OFL-së “Forca e Ligjit” dje zbriti në Vlorë, ku dorëzoi kërkesat me shkrim për deklarimin e pasurisë në adresën e 4 personave q
Familja e kishte denoncuar të humbur, kush është i riu që u gjet sot pa jetë Martin Seleni është personi që është gjetur i pajetë pasditen e sotme në Vlorë, mëson Panorama. Burime nga policia i
Dosja e plotë e sulmit në Selenicë: Si i shpëtova breshërisë së kallashit me silenciator Jetnor Xhaferaj i ka shpëtuar mrekullisht atentatit të organizuar në 15 maj në Selenicë të Vlorës, ku persona të maskuar
"O bir i nënës së vet", nëna gjen të pajetë foshnjën 3 muajshe Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë natës së djeshme në një familje në kryeqytet. Ai që tregon ngjarjen
Si e përgjonte njeriu më i kërkuar policinë me 4 radio, gafa që i kushtoi lirinë Tesi Basho, njeriu më i kërkuar në itali për vrasjen e dy prostitutave dhe i dënuar me burgim të përjetshëm nga drejtësi
Merret vendimi për të "frikshmin" e Selenicës, Tesi Basho Tesilvan Bashom, i njohur ndryshe edhe si Tesi Basho kërkohej prej kohësh nga shteti italian. I frikshmi i Selenicës
RENEA shkatërron bandën e frikshme të Selenicës, kapen 7 persona Forca të shumta të RENEA-s kanë zhvilluar gjatë natës së djeshme një mega-operacion në Vlorë duke ccuar në kapjen e 7 pe
Goditi me sende të forta nënë e bijë, në pranga 27-vjeçari Kapet dhe shoqërohet në Polici për veprime të mëtejshme autori i ngjarjes në Gumenicë të Selenicës për të cilin mësohet
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Vrau 8 familjarët, gjykata jep vendimin per Ridvanin e "tmerrshëm" Gjykata e Vlorës ka vendosur që Ridvan Zykaj të qendrojë përjetë në burg pas krimit të tmerrshëm që bëri vitin e shkuar
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
2 plumba në kokë e një në gjoks, detaje tronditëse nga vrasja në Selenicë Afro 20 persona janë marrë në pyetje për të hedhur dritë mbi vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 7 gushtit në Selenicë të Vlorë
"Po pse më le o vlla.." të afërmit e 47-vjeçarit të ekzekutuar në Selenicë nuk përmbahen në spital (VIDEO) Të afërmit e viktimës Nikola Ikonomi, kanë mbërritur në spitalin e Vlorës, ku kanë marrë vesh edhe lajmin për ndarjen ng
Vdekja e 47-vjecarit, RENEA blindon Selenicën Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë, ku një 47 vjeçar u plagos me armë zjarri dhe më pas humbi
Shpërthen bombula në Selenicë, familja mbetet në qiell të hapur Shpërthimi i bombolës së gazit mbrëmjen e së mërkurës la në qiell të hapur 6 anëtarët e familjes Hoxha në Drashovicë të