999 rezultate për

selena

Performoi live në AMAs, fansat kryqëzojnë Selena Gomez (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi i famshëm “American Music Awards”, ku kanë marrë pjesë figura të njohura të showb
Pasi e injoroi publikisht, Selena i përgjigjet Bella Hadid (FOTO LAJM) Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin Selena Gomez dhe Bella Hadid, dikur nuk kanë shkuar mirë. Shkak për krizën me tyre u bë The Weeknd, ish- i dashuri i të
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Super single për dy vite, Selena Gomez po kërkon të gjejë një tjetër dashuri! (FOTO LAJM) Selena Gomez nuk e përjetoi aspak mirë ndarjen nga ish-i i saj, Justin Bieber dhe martesën e tij me modelen Hailey Baldw
Mirë Hailey, po Justin çfarë mendon për këngët e Selena Gomez? ustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur të mos postojnë asgjë në mediat sociale pas publikimit të dy këngëve të re
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Sherri nuk ka fund për këtë mashkull, Selena dhe Hailey lumë thumbimesh Selena Gomez u kërkoi fansave të mos sulmonin gra të tjera pasi publikoi një këngë që bëri që Hailey Bieber – që është e
Pasi u tha se kërcënoi frikshëm Selena-n, reagon Hailey! Komenti që u fshi menjëherë Ditën e djeshme Selena Gomez hodhi në treg këngën e saj me titull “Lose you to love me” . Kënga u komentua shumë gja
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Përfundimisht është për Justin Bieber, Selena Gomez prek me këngën e fundit (VIDEO) Pak orë më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e parala
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Selena Gomez ka gati këngën e re dhe të gjithë mendojnë se i dedikohet Justin Bieber (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Lose you to love me” dhe
Gjërat po bëhen serioze? Selena Gomez kapet "mat" në shtëpinë e këngëtarit të njohur (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur Selena Gomez po përflitet për një romancë të re me mikun e saj, këngëtarin Niall H
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
E vuajti shumë ndarjen më Justin, si po e përjeton Selena martesën e tij me Haileyn (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kanë mbajtur ceremoninë e tyre të dasmës, një vit pasi u kurorëzuan me m
Çfarë ndodhi? Hailey mbështet publikisht ish-in e Justin Bieber, Selena Gomez (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Selena Gomez, Justin Bieber nisi romancën e re me modelen Hailey Bieber. Madje, gjërat mes
Dikur i shpëtoi jetën, Selena Gomez tani nuk flet me miken më të ngushtë Selena Gomez ka nëntë muaj që nuk kontakton më shoqen e saj të ngushtë që nga fëmijëria, Francia Raisa. Aktorja Raisa
Selena Gomez shfaq format seksi në plazh (FOTO LAJM) Selena Gomez është paraqitur si një yll i Baywatch derisa ka mbajtur një mbrëmje beqarie në Meksikë Ajo e ka përsërit
Sportive dhe e thjeshtë, Selena Gomez siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM) Së fundi ajo ka qenë e angazhuar në promovimin e filmit të fundit "'Dead don’t Die". E lodhur nga glamuri i tepihut t