E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

seldi

"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
E dashura e Seldit flet për Mimozën: Më bëhet qejfi që janë ndarë sepse tani është me mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhje
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
"Dashuri më shikim të parë", Seldi dhe Sindi i tregojnë të gjitha në daljen publike (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e uro
"Sa herë je fejuar?", e dashura i bën Seldit pyetjen epike me foton intime nga shtrati (FOTO LAJM) Me një foto të ëmbël teksa shkëmbenin një puthje në buze, Seldi prezantoi pak ditë më parë të dashurën e tij pikërisht n
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
Sot i preferuari i vajzave, e njihni këngëtarin në foto? (FOTO LAJM) Seldi në fillimet e karrierës, me Seldin e sotëm duket se janë 2 njerëz të ndryshëm për shkak të ndryshimeve që ka pësua
Kush është bukuroshja 11 vite më e vogel që i ka "rrëmbyer" zemrën Seldit (FOTO LAJM) Me një foto të ëmbël teksa shkëmbenin një puthje në buze, Seldi prezantoi të dashurën e tij pikërisht në ditëlindjen e s
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Puthje e përkëdhelje me brunen simpatike, kapet "mat" Seldi (FOTO LAJM) Ndonëse është komentuar për lidhje të ndryshme që prej ndarjes nga ish-e fejuara e tij, Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi shfaqet në shtrat me një tjetër vajzë (FOTO LAJM) Seldi ka befasuar papritur ndjekësit duke publikuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtarti ku ndodhet në p
U nda nga partneri dhe u lidh me Seldin? Tregn të vërtetën Ish-banorja e "Big Brother" (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga pa
Seldi para famës? Shikoni si dukej këngëtari (FOTO LAJM) Janë të shumta rastet kur VIP-at ndjejnë nostalgji për të shkuarën, për periudhën e fëmijërisë. Kështu i ka ndodhur së f
Seldi i përket të shkuarës, me kë shoqërohet Mimoza Shkodra (FOTO LAJM) Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk ës
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
"Zorraxhinj s’dua në shtëpi", Sabiani vë në siklet të bijën Modelja dhe tashmë edhe këngëtarja, Keisi Medini ka qwnw e ftuar në “Xing me Ermalin”, së bashku me të atin, këngëtari
"Mu futën në krevat...", Seldi tregon historinë e ndarjes me Mimozën Ndarja e Seldit dhe Mimozës ka qenë shumë e komentuar në media që prej vitit të kaluar dhe vazhdon të jetë në qendër të
Mendoi se ishte në prova, Seldi lë nam në emision (VIDEO) Të ftuar në “Xing me Ermalin” kanw qwnw 4 këngëtarët shumë të dashur për publikun, Sabiani, Marseli, Seldi dhe vajza e S
Sabiani bën deklaratën bombë: Këtë djalë e pranoj për dhëndërr (FOTO LAJM) Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu
Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin Që pasi Keisi Medini dhe Seldi publikuan këngën "S’ka dashni", në media është aluduar se dyshja janë në një lidhje dashu