999 rezultate për

selanik

Punonjësi i Konsullatës rreh qytetarët: Do t’ju thyej brinjët, legenë! Denoncohet me zë dhe figurë veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, i cili rreh dhe ofendon qyteta
Vodhi 7 supermarkete, arrestohet shqiptari në Selanik Policia greke ka vënë në pranga një 32-vjeçar shqiptar pasi akuzohet për vjedhje. Sipas mediave greke nga muaji teto
Avokati grek i ndihmonte në shitjen e fëmijëve, prokuroria e Selanikut nis hetimet pas krimit Prokuroria e Selanikut do të nisë hetimet për trafik fëmijësh nga Përparim Ademi në Greqi pasi dyshohet të jetë përfshir
Dalin faktet: Përparim Ademi dhe dy viktimat janë arrestuar për prostitucion në Selanik Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e ndërrimit të viteve, në Astir. Përparim Ademi, Kri
Rrëfehet e motra e Zhanetës dhe Kristinës: Lindën 10 fëmijë me Përparimin dhe i kanë shitur në Selanik Një ngjarje e rëndë tronditi Shqipërinë më 31 dhjetor. Përparim Ademi vrau me armë zjarri dy motrat Kristina Bardhin dhe
-70 gradë, dy frigoriferët e parë të vaksinës anti-covid mbërrijnë në Selanik Pamjet e dy frigoriferëve të parë që kanë mbërritur në Selanik dhe që do të mbajnë dozat e para të vaksinave kundër koro
Dy të mitur rrahin për vdekje 86 vjeçarin dhe i grabisin 250 euro Një burrë i moshuar, 86-vjeç, u rrah për vdekje nga dy të mitur në Greqi. Sipas mediave greke, i moshuari jetonte vet
Zbulohet "shtëpia e barit" në Selanik, arrestohen dy shqiptarë Policia e Selanikut ka arrestuar dy të rinj shqiptarë gjatë ditës së sotme pasi u zbulua se kishin përshtatur një aparta
Mbajtën peng 23 vjeçarin, arrestohen tre shqiptarë dhe dy vajza greke Gjurmët e autorëve që mbajtën dhe shantazhuan në mënyrë të paligjshme një shtetas shqiptar 23-vjeçar, u zbuluan nga poli
Kërcënoi se do të hidhej nga kati i 12-të, konsullata shqiptare në Selanik takon vajzën Shqiptari që kërcënonte se do të hidhej nga kati i 12 i një ndërtese në Selanik më në fund është bindur të zbresë. Si
Shqiptari në Selanik kërcënon se do të hidhet nga ndërtersa 12-katëshe: S’kam para as dokumenta (VIDEO) Një burrë ka hipur në një ndërtesë 12 katëshe në Selanik, nga ku kërcënon se do të hidhet. Incidenti me shqiptarin gjysm
Fenomeni i çuditshëm në Selanik, peshqit hidhen nga deti në tokë (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës qindra peshq të vegjël të gjallë dolën në breg duke u hedhur furishëm në buzë të portit nga deti.
Incident në Greqi, i vihet zjarri makinës së konsullatës shqiptare në Selanik Mbrëmë në mesnate është tentuar për tu djegur makina e konsullatës shqiptare në Selanik. Sipas informacioneve, një pe
Infektohen me koronavirus 21 dasmorë, mes tyre nusja dhe dhëndri Një darkë festive ka përfunduar me 21 persona të infektuar me COVID-19 gjatë një dasme në Selanik. Mes të infektuarve
48-vjeçarja shqiptare humb jetën tragjikisht në Selanik, e shtyp me zetor i biri Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Moschopotamos të Selanikut. Një 48-vjeçare shqiptare gjeti vdekjen në një ak
Tre viktima të tjera në Greqi, shkon në 96 numri i humbjeve nga koronavirusi Tre persona të tjerë humbën jetën nga koronavirusi në Greqi, duke çuar në 96 numrin e viktimave. Bëhet fjalë për një gru
Ergys Kaçe do ti jap fund eksperiencës në Greqi, sinjale nga Gjermania E bujshme nga Greqia. E ardhmja e Ergys Kaçes mund të jetë në Gjermani. Mesfushori shqiptar i cili aktualisht luan si i
Hoteli i parë inteligjent në Greqi (FOTO LAJM) Vizitorët në qytetin e dytë më të madh të Greqisë, Selanikut, do të jenë në gjendje të provojnë hotelin e parë inteligje
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e
Në kërkim prej vitesh, policia greke arreston shqiptarin e rrezikshëm Policia greke ka arrestuar ditën e sotme një 40-vjeçar shqiptar pasi dyshohet të ketë grabitur dhe vrarë një të moshuar.