KMSH reagon për videon tallëse ndaj priftërinjve: Dënojmë ngjarjen, do marrim masa
999 rezultate për

sela

Sela: Është e qartë që VMRO po mundohet të bllokojë situatën Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela me të mbërritur në Kuvendin e Maqedonisë dhe ka dhënë një deklaratë të shkurtër për m
Sela: Nëse VMRO mbështet LSDM-në, konfirmohet federalizimin e Maqedonisë Kreu i Aleancës për Shqiptarët e cilësoi si një veprim që konfirmonte federalizimin e Maqedonisë kërkesën e VMRO-së për
Ahmeti dhe Sela heqin dorë nga kërkesat e tyre? (VIDEO) Pas kryetarit të BDI-së, ALi Ahmetit, së fundmi edhe ai i LR-PDSH-së Ziadin Sela ka shkelur zotimet e tij se nuk lëviz a
Sela pas takimit me Hahn: Nuk ka asgjë të re, shteti vazhdon të jetë në krizë Përfaqësuesi i Aleancës për shqiptarët, Ziadin Sela, pas takimit me eurokomisionerin, Johannes Hahn dhe eurodeputetët, d
Sela: Aleanca ka dështuar në njësinë 1 dhe 2, por nuk e kam akuzuar Unitetin kreu i LR-PDSH-së Zijadin Sela, gjatë një interviste për "Studion e Hapur" në "TV NOVA", ka thënë se Aleanca i ka pritur
Sela: Nuk më ndalin dot maqedonasit të hy në Parlament Kreu i LR-PDSH Ziadin Sela, në një intervistë dhënë për “Studion e Hapur” në gjuhën shqipe, ka pohuar se qytetarët të ci
Sela: Pushteti po nxjerr video të vjetra të miat që të fsheh krimet e tyre Ziadin Sela, nga Aleanca për Shqiptarët ka deklaruar se pushteti dhe mediumet të afërta me ta ditëve të fundit po nxjerr
Rrëfen Sela: Si më luti VMRO-ja për të hyrë në koalicion Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i ftuar në debatin "Rruga drejt" në "Alsat" ka rrëfuer për raportet me VMRO-DPMNE-në
Sela: Deklarata shqiptare nuk u merr asnjë të drejtë maqedonasve Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela i ftuar në emisionin ”Rruga Drejt..” ka thënë se ka tendenca nga maqedonasit janë për
Sela zbulon kushtet për të hyrë në qeveri Kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela, kazbuluar kushtet për të hyrë në qeveri. Sela ka theksuar se një ndër kushtet e par
Kapet me kanabis, kokainë, armë e mijëra euro shqiptari në Selanik Më shumë se 40 kg kanabis dhe 200 gram kokainë është sekuestruar nga policia grek pas një operacioni të organizuar nga d
Sela: Zaev nuk ka nevojë t'i justifikohet Ivanovit (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, njëherësh anëtar i lartë i Aleancës për Shqiptarët, gjatë emisionit në "TV21", ka thënë se partia e t
Sela: Deklarata i ka rrënjët në Gostivar, Zaev nuk ka pse t’i japë llogari Ivanovit “Ka qenë vera e vitit 2015 kur jemi ulur dhe kemi bërë platformën.” Me këto fjalë i komenton lideri i LR-PDSH-së Ziadin
Sela: Partitë shqiptare, të vendosura për të mos hequr dorë nga Platforma Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela dhe Sekretari Gjeneral Arben Taravari në takimin me të dërguarin special gjerman Kris
Todorov: Ziadin Sela përbën rrezikshmëri përderisa nuk njeh identitetin maqedonas Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema ndër të tjera hodhi shumë akuza për Liderin e L
Sela dhe Taravari, takim me përfaqësuesit e SHBA-ve Sot, kryetari i LR PDSH-së z. Ziadin Sela dhe sekretari gjeneral z. Arben Taravari, zhvilluan takim të rëndësishëm me pë
Arrestohet shqiptari me dy gra në Selanik, kishte kthyer shtëpinë në magazinë droge Policia greke bën me dije se 3 shqiptarë janë arrestuar në Selanik të Greqisë. Mëdiat greke shkruajnë se shqiptarëve, iu
Sela: Ivanovi është marionetë e kryetarit të VMRO-së, askush nuk mund të na pengojë Kryetari i LR-PDSH duke folur pas takimit me Federica Mogherini, në emër të koalicionit “Aleanca për Shqiptarët”, tha se
Aleanca dhe BESA dorëzojnë firmat në LSDM Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa, kanë dorëzuar firmat e deputetëve të tyre kreut të LSDM-së Zoran Zaevit. Kr
Sela: Nuk do të jemi pjesë e një koalicioni që nuk barazon shqipen me maqedonishten! “Aleanca për Shqiptarët” dhe Lëvizja Besa rikonfirmuan gatishmërinë për ta mbështetur Zoran Zaevin në marrjen e mandatit
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}