999 rezultate për

sekuestruar

Kokainë, armë e mijëra euro cash: Arrestohen dy shqiptarë të rrezikshëm në Greqi Dy shqiptarë janë arrestuar së fundmi nga policia greke. Sipas mediave fqinje, gjatë arrestimit të tyre janë sekuestruar
Kujt do ti kalojnë pronat e paluajtshme të sekuestruara dhe për çfarë do të përdoren Qeveria parashikon që disa pasuri të paluajtshme të sekuestruara pasi janë vënë me aktivitet të paligjshëm, t’i kalojnë
OFL ul sërish "kokën", i rikthen edhe naftën e sekuestruar Lulzim Berishës Lulzim Berishës i rikthehet nafta e sekuestruar disa muaj më parë nga Operacioni Forca e Ligjit. Bëhet me dije se pr
26 kilogramë "të bardhë" gati për shitje, si u kapën dy shqiptarët në Itali Policia italiane e Romës ka sekuestruar të paktën 26.5 kg kokainë mjaft e pastër dhe 75 mijë euro cash, ndërsa në pranga
Sekuestrohet një sasi e madhe parash dhe bizhuterish në portin e Durrësit Burime nga Porti i Durrësit bëjnë me dije se Policia Kufitare e Portit Durrës si rezultat i kontrolleve të shtuara ka se
Sekuestrohet kanabis gati për tu nxjerrë në treg, katër të arrestuar në Mat Policia e Matit ka sekuestruar një sasi kanabisi në fshatin Stojan, njësia Baz të Matit dhe ka arresuat katër persona.
Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar. Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lek
I kërkonin s*ks gruas që t'i kthenin makinën e sekuestruar, vihen në pranga dy policë Dy punonjës të Policisë Rrugore në Tiranë janë arrestuar pasi akuzohen për shpërdorim detyre. Ata i kanë kërkuar favo
Italianët "të fiksuar" pas mallit shqiptar, sa ton kanabis u sekuestruan gjatë 2019-s 16 tonë drogë janë kapur nga Guardia di Finanza gjatë vitit 2019, të trafikuara nga Shqipëria përmes detit Adriatik dhe
Kultivuan 2500 rrënjë kanabisi në mal, kapen mat burrë e grua në Peqin Policia e Shtetit ka sekuestruar 2500 rrënjë kanabisi në fshatin Pajovë në Peqin. Burime nga policia bëjnë me dije se
1.240 kg marihuanë u kap në Butel, droga u kultivua në Kavadar, dyshohet një 42-vjeçar nga Jegunovca (VIDEO) Nga jashtë shihen furgon me të cilët transportohen akullore, por brenda këtij objekti është sekuestruar mbrëmë 1 mijë e
Sekuestrohet "bisha" e blinduar e Lulzim Berishës Gjykata e Posaçme sekuestroi një makinë BMW të blinduar të Lulzim Berishës, ish-kreut të “bandës së Durrësit”. Më 21
Mercedez Benz dhe Audi, dalin pamjet e "bishave" luksoze të sekuestruara nga OFL (VIDEO) Shumë personazhe të botës së krimit kanë marrë tashmë kërkesën 48-orëshe për justifikimin e pasurisë një sërë personazhe
Kërcënoi me jetë të vëllain, kapet 32 vjeçari në Tiranë Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr.4 bëri të mundur parandalimin e një ngjarjeje të rëndë kri
Dalin pamjet e luksit të shfrenuar që u sekuestrua në Shkodër, pronarët të lidhur me botën e krimit Në ditën e dytë të operacionit Forca e Ligjit janë sekuestruar pasuritë e 6 personave të lidhur me botën e krimit në Shk
Të implikuar në vrasjen Prengës, kush janë personat ju sekuestruan tokat e vilat me pishina Ditën e sotme, Operacioni Forca e Ligjit (OFL) ka vijuar me sekuestrimet e aseteve të personave të dyshuar si kontingjen
Banesa shumëkatëshe e makina luksoze, detajet e aksionit "blic" në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është zhvilluar një aksion blic i OFL ku mësohet se janë sekuestruar banesa, makina e pasuri të
Fluturoi "mallin" nga dritarja e makinës, kapet i riu Vijon goditja e aktiviteteve të jashtëligjshme edhe në Himarë Policia ka sekuestruar 13 kg kanabis, dhe ka arrestuar
Të shtënat me armë tronditën Patosin, kapen dy persona Dy persona qëlluan me armë drejt një 60-vjeçari për ta vrarë në fshatin Dukas në datë 30 dhjetor ndërsa ditën e sotme ja
I arrestuar për "të bardhë", ky është tironsi që iu vu tritoli Mëngjesin e sotëm ka shpërthyer lëndë plasëse në afërsi të një banese në rrugen "Don Bosko" në kryeqytet. Mësohet se