999 rezultate për

sekuestrimi

E FUNDIT/ Zbulohet pasuria e grabitësit të vrarë në Rinas, Prokuroria kërkon sekuestrimin Prokuroria kërkon sekuestrimin e pronave të Admir Muratajt dhe familjareve te tij. Shtetasit Admir Murataj, Aleksandë
E FUNDIT/ Krimet e Rënda zbarkojnë në selinë e PD Pak minuta më parë pranë selisë se Partisë Demokratike, kanë zbarkuar, Oficerët e Krimeve të Rënda. Kjo lëvizje e Kr
Nga Gjermania dërgon 400 mijë euro në Shqipëri, por e pëson Prokuroria ka bllokuar llogarinë bankare të një shqiptari nga Tetova, e cila ishte hapur në një bankë të nivelit të dytë
Vrasja e Çollakut ndryshon rrjedhë, polici dëshmon ndryshe nga kolegët Procesi gjyqësor ndaj Denis Shtrazës, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut në janar të vitit 2016 në D
Drejtësia greke kërkon sekuestrimin e super Porsche-s në Tiranë Autoritetet greke të drejtësisë kërkojnë sekuestrimin e një mjeti luksoz në Tiranë. Bëhet fjalë për një autoveturë të
Drejtësia greke kërkon sekuestrimin e një makine luksi në Tiranë Autoritetet greke të drejtësisë kërkojnë sekuestrimin e një mjeti luksoz në Tiranë. Bëhet fjalë për një autoveturë t
Sekuestrohen 211 kg kanabis në Vlorë, arrestohet një shtetas (VIDEO) Lufta e Policisë ndaj prodhimit, shitjes dhe trafikimit të lëndëve narkotike, si dhe për sekuestrimin e pasurive të përf
Policia “godet” në mesnatë, kapet drogë në vilën e vlonjatit Vijojnë kontrollet në kuadër të Planit Operacional Kombëtar për evidentimin dhe goditjen e rasteve të prodhimit, shitje
Adriatik Llalla kërkon sekuestrimin e pronave të Alfred Pezës Prokuroria ka kërkuar në gjykatë sekuestrimin e pasurisë së deputetit të PS Alfred Peza. Kërkesa është dorëzuar në gj
Prokuroria kërkon sekuestrimin e pasurisë së ish-gjyqtarit Kolë Puka Dy banesa, njëra në Prishtinë e tjetra në Klinë, një shtëpi dykatëshe, një truall prej 300 metrash katrorë, si dhe mbi 2
Prokuroria kërkon dokumentet e policisë private pas grabitjes Prokuroria ka urdhëruar sekuestrimin e dokumentacionit të kompanisë private "Nazeri", e cila kishte për detyrë transport
Hetuesit fotografuan fshehjen e pajisjes përgjuese në Polici Prokuroria e akuzon kreun e Policisë edhe për lëvizjen e pajisjes përgjuese nga Policia e Shtetit ditën kur O.P.Gj të Pr
Përgjimet/ Sekuestrohen kompjuterat e Policisë së Shtetit Prokuroria ka vendosur që të sekuestrojë të gjithë kompjuterat e Drejtorisë së Policisë së Shtetit, menjëherë pas pezull
Sekuestrimi i 200 ha truall në Karaburun, ndalohen 3 shtetas të tjerë Prokuroria e Vlorës bën me dije se ne vijim te hetimeve qe jane duke u zhvilluar nga ana e Prokurorise Vlorë, në bazë t
Sekuestrimi i tokës në Karaburun/ Pranga noteres dhe avokatit Në vijim të hetimit të Prokurorisë së Vlorës, ku u sekuestrua 220 ha truall në plazhin e Shën Vasilit në Karaburun, mbrë
Gjobë deri tek sekuestrimi i mallit nëse bizneset nuk zbatojnë ligjin Kontrollet që do të zhvillohen tek bizneset do të përqëndrohen në gjashtë pika. Nëse bizneset nuk veprojnë konform ligji
Ministria e Financave sekuestron kompanitë e Becchettit Ministria e Financave ka nisur sekuestrimin e kompanive të Becchettit. Ministria e Financave ka nisur zbatimin e vendimi
Berisha: Autorët para ligjit për tritolin, sekuestrimi i pallatit në Vlorë akt politik Ish kryeministri Berisha ka përcjellë reagimin e tij në Facebook sa i takon sulmeve me tritol, për të cilën policia mend
Prokuroria kërkon sekuestrimin e pallatit për të cilën u arrestua Gjika Prokuroria e Vlorës ka kërkuar sekuestrimin e pallatit 11-katësh, për të cilën u bë arrestimi i kryebashkiakut Shpëtim G
Halimi: Çmenduria e Ramës, sekuestrimi i shtëpive nëse s'ke paguar energjinë Me anë të një postimi në Facebook, deputeti i PD Eduart Halimi ka hedhur akuza kundrejt Qeverisë se po harton një projek