999 rezultate për

seksualisht

Ministri arab akuzohet për ngacmim s*ksual, abuzimi ndodhi më 14 shkurt në ishullin privat Festivali letrar, Hay ka akuzuar një sheik arab për një “shkelje të tmerrshme” pasi dyshohet se sulmoi seksualisht një n
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Ngacmoi të miturën, kapet 24 vjeçari Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Shtetasi O.S; është arre
I ngacmoi vajzën minorene, babai "zhdep në dru" 43 vjeçarin Policia në Lushnjë ka arrestuar dy persona ditën e hënë. 54 vjeçari ka rrahur me grushta shtetasin N.Ç, 43 vjeç me mo
"I ndiqte fëmijët djem duke u ofruar s*ks me para", detaje nga ngjarje rëndë në Berat Një 66-vjeçar nga Berati është arrestuar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçar. Bëhet me dije se në
Arrestohet 66 vjeçari në Berat, abuzoi s*ksualisht për muaj me radhë një 16 vjeçar Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Berat, ku një 66-vjeçar është arrestuar, pasi akuzohet se ka ngacmuar
Rrëfehet pronari i Motelit ku u sulmuan seksualisht dy të miturat 13 vjeçare: Këto fjalë mi tha 43 vjeçari Dy vajza të mitura, u dërguan mbrëmjen e 4 gushtit në një hostel në rrugën Prishtinë-Podujevë. Personi që i dërgoi ua
Arrestohet ish-ministri shqiptar, ngacmoi seksualisht pacienten në spital Ish-ministri i Shëndetësisë, Numan Baliq, është përfshirë përsëri në një skandal seksual.Numan-Baliq-600x360 Kësaj ra
Tritol shtëpisë së 17 vjeçares së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë Një sasi lënde plasëse është vendosur mesnatën e kaluar pranë një banese në periferi të Fushë-Krujës. Fatmirësisht lënda
Ngacmoi seksualisht 5 vjeçaren, dënohet me burg 48 vjeçari Gjykata ka vendosur dënim me burg për 48-vjeçarin Sokol Kapinova i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 5-vjeçar
48 vjeçari njihej si pijanec, del ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares të ngacmuar seksualisht nga komshiu Ka dalë ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares në Berat, ku sipas mjekëve ka rezultuar se e mitura kishte shenja të ngac
TRONDITËSE: 48 vjeçari ngacmon seksualisht një fëmijë 5 vjeçar Një tjetër rast tronditë raportohet nga Berati. Një 48 vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht n
Skandali në Policinë e Shtetit: Përjashtohet shefi që abuzoi seksualisht me vajzën e dhunuar Policia ka arrestuar shefin e Komisariatit të Policisë në Fushë Arrëz pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vaj
E ngacmoi seksualisht, Fjoralba si asnjëherë ndjekësit: Iu thaftë asaj që ta lë ty (FOTO LAJM) Nëse jeni mësuar që moderatoren Fjoralba Ponari ta shikoni gjithmonë si një vajzë të ëmbël dhe të qeshur, pikerisht sot
Tjetër skandal në Tiranë: Vajza me aftësi të kufizuara abuzohet seksualisht Shqipëria vazhdon të jetë e tronditur nga ngjarja në kryeqytet, saktësisht në Babrru, ku një vajzë e mitur është dhunuar
Ngjarje skandaloze në Tiranë: Një i moshuar dhe tre të rinj abuzojnë seksualisht me 15 vjeçaren Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një e mitur ka rënë pre e abuzimit seksual me dhunë nga 4 shtetas. Policia
Ngacmoi seksualisht të bijën, merret vendimi për babain në Korçë Gjykata e Korçës ka dhënë masën “Arrest me burg” për Rodolf Merolli, i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj vajzës së
Ngacmoi seksualisht punonjëset? Flet 33-vjeçari: Jam i pafajshëm! Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i arrestimit të një të riu në Tiranë i cili akuzohej se ngacmonte seksualisht
Abuzoi seksualisht me mbesën 18-vjeçare, flet avokati i 55-vjeçarit: Kreu marrëdhënie por me dëshirën e saj (VIDEO) Vëllai i vajzës kërkon që dikush ta marr motrën e tij në mbikëqyrje, të dyshuarit i caktohen 30 ditë paraburgim. Rrug
Tmerr për 18-vjeçaren, abuzohet seksualisht nga xhaxhai i saj Policia e Kosovës dje e ka gjetur në Gjakovë një 18 vjeçare të komunitetit ashkali 10 ditë pasi ishte zhdukur. Zëdhën