999 rezultate për

seksuale

Zbulohen SMS-të e reja, ish-gjyqtari i Beratit: Je mjaft e mirë... (FOTO LAJM) Gjyqtari i pezulluar i Gjykatës së Beratit, Shyqyri Çobo, nuk ia ka dalë të rrëzojë dënimin e tij për "korrupsion" në Ap
Abuzoi me të miturin, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një shtetas pasi dyshohet se abuzuar me një fëmijë të mitur. Burime zyrt
Kërkonte favore seksuale, ish-drejtoresha e arsimit flet nga burgu: Më futën në kurth (VIDEO) Ish-drejtoresha e Arsimit në Lushnjë, Liza Tabaku ka folur për herë të parë nga burgu pasi është dënuar për korrupsion.
Burrat shqiptarë bëjnë video seksuale në internet me femra, por shikoni si e pësojnë “Burra shqiptarë bëni kujdes! Femra të huaja ju ftojnë në biseda intime por i regjistrojnë dhe ju bëjnë shantazh”. Ky ës
Trondit David Brown: Fëmijët janë abuzuar, por mua më akuzuan sepse... John David Brown i dënuar për abuzime seksuale me të mitur, pranon për herë të parë se fëmijët e strehuar në fondacionin
I riu nga Kavaja tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe Diferenca e madhe në moshë nuk e ka penguar një 21-vjeçar që të kërkojë me dhunë raporte seksuale me një grua 10 vjet më
Përdhunonte e rrihte gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 44-vjeçari shqiptar në Itali Një 44-vjeçar shqiptar, banues në Itali ka rënën në pranga pasi dhunonte dhunonte në mënyrë të vazhdueshme bashkëshorten
Përveç marrëdhënieve seksuale, banorëve në Big Brother ju ndalohet edhe... Pasi hynë të gjithë banorët në shtëpi, Big Brother u komunikoi çifteve rregullat e lojës. Rregulli numër një; çift
"Çmendet" deputetja e PD-së, u flet protestuesve për dëshirat seksuale të Ramës Deputetja e Partisë Demokratike, Arbjola Halimi ditën e sotme ka marrë fjalën në protestën e opozitës e cila është në di
Video seksuale tek "Santa Quaranta", Berisha denoncon Ramën tek ish-zyrtari i OSBE Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me Presidentin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, R
Rrëfimi rrënqethës i 18-vjeçares: Si më përdhunoi e më la shtatzënë djali i tezes Një hetim për marrëdhënie seksuale me dhunë mes kushërinjve zbuloi një histori dashurie mes dy të rinjve, të cilët tentu
Video me afera seksuale para zgjedhjeve, këshilltari i Metës paralajmëron skandale… Vetëm pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare në Shqipëri dhe tensionet politike sa vijnë dhe shtohen duke rreziku
EMRI/ Arrestohet për herë të dytë kamarieri që përdhunoi amerikanen në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dje për herë të dytë një kamarier 20-vjeçar, i cili ishte ndaluar edhe në dhjetor të viti
Arrestohet 20-vjeçari në Tiranë, akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë Policia e Tiranës ka bërë me dije se ka vënë në pranga shtetasin Fransua Alushi 20 vjeç, banues në Tiranë, pasi akuzohe
Donte të martohej, 17-vjeçarja kallëzon të dashurin për përdhunim Një vajzë 17-vjeçare ka zgjedhur mënyrën më të çuditshme për të bindur nënën e saj që t’i jepte miratimin për t’u martua
"Na jep 40 mijë USD ose do të publikojmë videon tënde të seksit", studentet kurth biznesmenit Një biznesmen me shtetësi amerikane, pronar i një kompanie me aktivitet në Shqipëri, është shantazhuar pas marrëdhënies
Shpërthen prostitucioni me të mitura, arrestohet 17-vjeçarja në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se të arrestuarit jan
Gjen videon e pronarëve duke bërë seks, shqiptari kërcënon italianen: Bëje me mua ose… (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar, i identifikuar me emrin Shpend Xhoxha 27 vjeç, emigrant në Itali, është dënuar nga gjykata e Pisas
Skandal në Itali, Qeveria ka financuar orgjitë e Gay-ve Qeveria italiane është në një skandal, pasi është zbuluar se ka financuar orgjitë midis homoseksualëve. UNAR, zyra e
Sociologu Tushi: Pornografia që ka mjegulluar fantazitë seksuale të shqiptarëve, shkak i divorceve Pornografia që vijon të përhapet jashtë çdo lloj kontrolli, duket se ka sjellë një sërë problematikash. Sociologu G
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.