999 rezultate për

seksual

Rahu të dashurën dhe abuzoi s*ksualisht, detaje nga dëshmia e 21 vjeçares në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 24- vjeçar i cili ka abuzuar seksualisht me të dashurën e saj pa dëshirën e kësaj të
Nxit dëshirën seksuale, por ky produkt duhet shmangur gjatë verës Të gjithë i njohin aftësitë e specit të kuq dhe sidomos atij djegës. I njohur si një prej produkteve që ndihmon për të n
Si përfundojnë gratë në viktima të krimit seksual dixhital “Faleminderit që vumë fre në jetën e një djalli që nuk mund të ndalet.” Kjo është mënyra se si drejtuesi i një grupi të
17-vjeçarja tregon abuzimin seksual: Shteti të më marrë në mbrojtje familjen! Një 17 vjeçare në Fushë Krujë, është ngacmuar dhe shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë nga disa persona, për shkak
Tritol shtëpisë së 17 vjeçares së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë Një sasi lënde plasëse është vendosur mesnatën e kaluar pranë një banese në periferi të Fushë-Krujës. Fatmirësisht lënda
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas
70 vjeçari vdiq gjatë marrëdhënies seksuale, policia jep detaje Një ngjarje e rëndë u raportua sot nga Gjirokastra, ku një 70 vjeçar humbi jetën gjatë marrëdhënies seksuale. Mësohet se
Sipas shkencës: Përfitimet shëndetësore të përkëdheljeve "Përkëdhelja është një mënyrë e shkëlqyer që çiftet të lidhen!" tregon Sarah Watson, specialiste për shëndetin mendor, p
Ngacmoi seksualisht 5 vjeçaren, dënohet me burg 48 vjeçari Gjykata ka vendosur dënim me burg për 48-vjeçarin Sokol Kapinova i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 5-vjeçar
48 vjeçari njihej si pijanec, del ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares të ngacmuar seksualisht nga komshiu Ka dalë ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares në Berat, ku sipas mjekëve ka rezultuar se e mitura kishte shenja të ngac
TRONDITËSE: 48 vjeçari ngacmon seksualisht një fëmijë 5 vjeçar Një tjetër rast tronditë raportohet nga Berati. Një 48 vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht n
Fiksimi i vajzave, shokon këngëtari i njohur: Jam homoseksual (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll, Pablo Alboran ka vendosur të deklarojë publikisht se është homoseksual dhe shumë i lumtur p
Arrestohet mësuesja pasi kreu marrëdhënie s*ksuale me 17-vjeçarin Mësuesja 37-vjeçare Meghan Mary Rodriguez nga Florida në SHBA është arrestuar pasi mendohet se ka kryer marrëdhënie inti
"Është gruaja më e mirë që kam pasur në krevat", Adil Rami: Kryenim marrëdhënie seksuale 12 herë brenda natës Adil Rami është mburrur se ka bërë seks me Pamela Anderson 12 herë në ditë gjatë lidhjes së tij me ish-yllin e Baywatch.
Protestë në Kamëz në mbrojtje të vajzave (FOTO LAJM) Në një kohë kur protestat janë kthyer në të vetmen venë që qarkullon lirshëm në vend për të përcjellë mendime të shëndet
Arrestohet oficerja e policisë, kreu marrëdhënie seksuale në burg, me kriminelin e madh! Një oficere e policisë në Idaho është arrestuar të premten, kjo pasi që po akuzohet se ka kryer vazhdimisht marrëdhënie
Deklarata e fortë: Ministrat shqiptarë paguajnë deri në 2 mijë euro për marrëdhënie s*ksuale (VIDEO) Kohët e fundit, jo vetëm në media por kudo po dëgjohet rreth abuzimeve apo ngacmimeve seksuale. Sot, në studion e em
Shefi i Policisë së Fushë Arrëzit i kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit, Martin Camaj (VIEDO) Pas publikimit të historisë së Adriana Berisha në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, shefi i Policisë së Fushë Arrëzit
Shthuren shqiptarët, shifra dramatike nga rastet e përdhunimit Procedimet penale për përdhunim të të rriturve dhe të miturve, abuzim me fëmijët, për marrëdhënie seksual nën kërcënimin
Skandali në Policinë e Shtetit: Përjashtohet shefi që abuzoi seksualisht me vajzën e dhunuar Policia ka arrestuar shefin e Komisariatit të Policisë në Fushë Arrëz pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vaj