999 rezultate për

seksit

Të gjitha femrat që bëjnë këtë veprim gjatë seksit, tradhëtojnë partnerin Të gjitha femrat që gënjejnë për orgazmën tradhëtojnë! Pra, nëse nuk i përket kësaj kategorie mund të marësh frymë liris
Ekspertja e seksit: Ju tregon "recetën" që meshkujt të zgjasin sa më tepër Ekspertja e seksit, Nadia Bokody, po ndan një teknikë, e cila do t’i bëjë meshkujt të zgjasin tetë herë më gjatë në shtr
7 mite të pavërteta rreth seksit Nëse duam të kemi një jetë të mirë seksuale, duhet të heqim qafe disa mite të vjetar rreth tij”. Kështu shprehet ekspert
Nga Luana Vjollca tek "gruaja s'duhet të nxjerrë zë gjatë seksit": Testi i çuditshëm i Muç Nanos Ndryshe nga herët e tjera, emisioni “Provokacija” nuk u hap me monolog, por me një test. I përgatitur nga vetë moderator
Vjen vendimi i papritur pas skandalit të seksit në veturën qeveritare Në mbledhjen e sotme Qeveria e Kosovës ka miratuar propozim-vendimin me të cilin urdhërohen të gjithë zyrtarët e Qeveris
Mjerimi i "Punëtoreve të Seksit" në Nigeri (FOTO LAJM) Një seri fotosh të kapura në lagjet e varfra të Lagosit në Nigeri tregojnë ‘fytyrën’ e punëtoreve të seksit që jetojnë n
Djali gjen të dashurën duke i vjedhur sper*ën pas seksit dhe ka 4 pyetje (FOTO LAJM) Një i ri i shqetësuar ka bërë një pyetje të çuditshme në Reddit duke i çuditur jo pak ndjekësit. Personi shprehet i shqe
Mjekët thonë se ç'duhet të bëni direkt pas seksit Nëse doni të keni marrëdhëni intime të shëndetshme me partnerin tuaj, duhet të kujdeseni për të pasur një shëndet të shk
Presidentë dhe kardinalë, të famshmit që vdiqën gjatë seksit (FOTO LAJM) Burra të famshëm që vdiqën teksa kryenin marrëdhënie seksuale kanë hyrë në histori. Ndonëse janë dhënë versione të n
Skenat e seksit të Arya-s "vjedhin" serinë e dytë të Game of Thrones (FOTO LAJM) Në fund të javës që sapo lamë pas u shfaq seria e dytë e sezonit të 8 të Game of Thrones, një serial që ka gozhduar mili
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi
Fat tragjik për 22-vjeçaren, humb jetën pasi loja e seksit shkoi keq (FOTO LAJM) Një 22-vjeçare britanike është gjetur e vdekur në një dhomë hoteli në Zvicër, ndërsa shkak dyshohet se është bërë një “l
Vdes në hotel pas seksit 74 vjeçari Një i moshuar 74 vjeçar ka ndërruar jetë në një hotel të Gjilanit pasi kishte hyrë aty me një grua. Ka qenë pikërisht kj
Djaloshi 16 vjeçar "bëhet burrë", pasi fitoi lotari në "Ishullin e Se*sit" (VIDEO) Nje djalosh, 16 vjeçar ka fitura lotarinë e famshme në mbarë botën, ku si çmim do të udhëtonte në "Ishullin e Seksit".
Punëtoret e seksit sot marshojnë në Shkup Kolektivi i parë i punëtorëve seksual STAR-STAR, në kuadër të fushatës për shënimin e 17 dhjetorit – Ditës Ndërkombëtare
Të bardha dhe të ndrojtura, si ishin në vitin 1890 punëtoret e seksit (FOTO LAJM) Edhe profesioni i punëtoreve të seksit është i vjetër dhe ka evoluar sipas kohërave. Sot shohim vajza te veshura bukur p
Ray J nxjerr bllof Kim Kardshian: Nuk ishte e droguar, nofullat po dridheshin... Ish-i dashuri i Kim Kardashian, Ray J ka rrëzuar pretedimet e Kim Kardashian se ishte nën efektin e ekstazive kur po fil
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt