999 rezultate për

seksi

Mbesa e Nishanit pushton 2018, një kalendar vetëm për veten e saj (FOTO LAJM) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale dhe fa
Bes Kallaku i hapi Instagram, Ija e tij flirton me këtë politikan (FOTO LAJM) Ija e Besa Kallakut është bërë e famshme nëpërmjet videove të publikuara në rrjetet sociale nga vetë aktori i humorit.
Kështu nisi mëngjesi i sotëm për Encën (FOTO LAJM) Enca është një nga këngtaret më të përfolura dhe pa dyshim më seksi. Duket se Enca i di pikat e saj të forta, ndaj nuk h
Kjo është fotografja seksi e Edi Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim kryeministri më i kujdesshëm për sa i përket imazhit të tij. Për këtë ai i ndër
Shënoi katër gola në fundjavë, Immobile feston me të dashurë seksi në Maldive (FOTO LAJM) Çiro Immobile po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Serinë A me ekipin e Lacios. Fundjavën e kaluar, në sfidën n
Nuk përmbahet doktori: 60 vjeç, por në krevat jam bishë Dr.Adem Harxhi, i ka çuditur të gjithë kur iu përvesh punës për të zbuluar më shumë gjëra për seksin dhe për t’ua transm
Ky detaj nga të pasmet e Rashel Kolanecit do t’ju habisë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në
Oriola Marashi nxjerr gjoksin, Ermalit i shkojnë sytë diku tjetër (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “hot” dhe
Njihuni me Presidenten më seksi në botë, kaq pranë Shqipërisë Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, nuk është vetëm e njohur në politikë, por si një ndër liderët më seksi
Sistine Stallone vajza seksi e Rambo-s pozon për revistën Love Sistine Stallone njihet si vazja e aktorit të njohur Sylvester Stallone. Ajo së fundi ka publikuar disa foto ku tregon l
Arta Nitaj poston foto provokuese nga palestra Xhesika apo me emrin e vërtet Arta Nitaj, është bukuroshja nga Peja e cila që me paraqitjet e para publike bërë shumë bu
Kanë vrarë dhe shitur drogë, njihuni me të burgosurat më seksi në botë (FOTO LAJM) Faqja e njohur e Instagramit "Mugshawtys" rregullisht publikon fotot e femrave më të bukura të cilat janë burgosur. K
Fjolla bëhet bionde, ajo duket tejet joshëse (FOTO LAJM) Më shumë se për karrierën e saj, ajo njihet si një nga këngëtaret më seksi të estradës. Bëhet fjalë për Fjolla Morinë
Dy ish-banoret më seksi të Big Brother bëhen sëbashku, çfarë po kurdisin? Dy ish banoret e Big Brother së bashku. Ish banoret sexy të edicioneve të Big Brother janë parë në shoqërinë e njëra tj
Arbana Osmani mahnit fansat, shfaqet seksi dhe provokuese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shfqur krejt ndryshe nga ç`jemi mësuar ta shohim. Në një foto që prezantues
Jo vetëm të thatat janë seksi, modelja plus size çmend rrjetin (FOTO LAJM) Duket sikur përgjatë gjithë historisë së modës, koncepti i një modeleje perfekte është krijuar duke pasur simbol femrat
Ermali i prish foton seksi Alketës, s’pushojnë komentet me humor (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu njihet si një ndër femrat më sharmante. Atë e shohim pothuajse çdoherë të angazhuar në ekra
Modelja seksi e OTR i vjedh batutën Arjan Çanit (FOTO LAJM) Shtalartë, misterioze dhe shumë vizionare për të ardhmen. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me poza
Salma Hayek tregon format seksi Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek. Aktorja meksikane tregoi format e saj me një
Kejvina publikon foto seksi, por komenti i Ermalit shkatërron gjithçka! (FOTO LAJM) Velina e re në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj socia