999 rezultate për

seksi

Fenomeni i fundit shqiptar i Instagramit, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Rozana i prish foton seksi Bleonës: Hajde se u zinë groshët! (FOTO LAJM) Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram. Ajo shpesh
Oriola Marashi provokon nga shtrati (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Oriola Marashi shfaqet provokuese, shihni si e ironizon Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padiskutim modelja më seksi e momentit dhe fama e saj po rritet goxha dita-ditës. Rrjetet sociale t
Joshëse, seksi Bri Teresi çmend fansat me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM) Bri Teresi është një nga modelet amerikane që ka spikatur më shumë gjatë vitit 2017 dhe që pritet të shkëlqejë edhe në 2
Angela Martini s’ja përton miliarderit: Bëhu seksi për gruan tënde (FOTO LAJM) Ajo është shqiptarja më provokuese në këtë planet. Quhet Angela Martini dhe e ka vendosur qysh kur ishte fare e vogël
Oriola Marashi provokon me foton seksi, Noizy i bën komentin epik (FOTO LAJM) Oriola Marashi është pjesëtarja më e re dhe mos thënë ajo më seksi e grupit OTR. Modelja ka postuar një foto mjaft provo
Deklarata për seksin me meshkujt shqiptarë, Sara Kapo kërkon publikisht falje Ajo është vënë shpesh në qendër të portaleve të mediave rozë në botën shqiptare dhe jo gjithmonë për veshjet apo fotot q
Mbesa e Nishanit pushton 2018, një kalendar vetëm për veten e saj (FOTO LAJM) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale dhe fa
Bes Kallaku i hapi Instagram, Ija e tij flirton me këtë politikan (FOTO LAJM) Ija e Besa Kallakut është bërë e famshme nëpërmjet videove të publikuara në rrjetet sociale nga vetë aktori i humorit.
Kështu nisi mëngjesi i sotëm për Encën (FOTO LAJM) Enca është një nga këngtaret më të përfolura dhe pa dyshim më seksi. Duket se Enca i di pikat e saj të forta, ndaj nuk h
Kjo është fotografja seksi e Edi Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim kryeministri më i kujdesshëm për sa i përket imazhit të tij. Për këtë ai i ndër
Shënoi katër gola në fundjavë, Immobile feston me të dashurë seksi në Maldive (FOTO LAJM) Çiro Immobile po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Serinë A me ekipin e Lacios. Fundjavën e kaluar, në sfidën n
Nuk përmbahet doktori: 60 vjeç, por në krevat jam bishë Dr.Adem Harxhi, i ka çuditur të gjithë kur iu përvesh punës për të zbuluar më shumë gjëra për seksin dhe për t’ua transm
Ky detaj nga të pasmet e Rashel Kolanecit do t’ju habisë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në
Oriola Marashi nxjerr gjoksin, Ermalit i shkojnë sytë diku tjetër (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “hot” dhe
Njihuni me Presidenten më seksi në botë, kaq pranë Shqipërisë Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, nuk është vetëm e njohur në politikë, por si një ndër liderët më seksi
Sistine Stallone vajza seksi e Rambo-s pozon për revistën Love Sistine Stallone njihet si vazja e aktorit të njohur Sylvester Stallone. Ajo së fundi ka publikuar disa foto ku tregon l
Arta Nitaj poston foto provokuese nga palestra Xhesika apo me emrin e vërtet Arta Nitaj, është bukuroshja nga Peja e cila që me paraqitjet e para publike bërë shumë bu
Kanë vrarë dhe shitur drogë, njihuni me të burgosurat më seksi në botë (FOTO LAJM) Faqja e njohur e Instagramit "Mugshawtys" rregullisht publikon fotot e femrave më të bukura të cilat janë burgosur. K