999 rezultate për

seksi

Një ‘'Santa'’ seksi si Katy Perry (FOTO LAJM) Ajo duket se është në shpirtin festiv të Krishtlindjeve. Kjo, pasi Katy Perry ka publikuar disa foto në llogarinë e s
Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.
As më shumë dhe as më pak, Bleona shndërrohet në policen më seksi Këngëtarja Bleona Qereti nuk i ndal provokimet. Këtë herë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur tërësisht me
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes
ASHAK zgjedh kryetarin e ri Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës i ka mbajtur sot zgjedhjet e rregullta të Akademisë. Në mbledhjen e sotme ësh
Marina kush? Eli Fara provokon me këmbët seksi në Instagram (FOTO LAJM) Ajo nuk është vetëm një ndër këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar por edhe një ndër simbolet e bukurisë shqipt
Armina Mevlani predikon për seksin, ka disa këshilla serioze Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
“Mimoza Llastica” kjo 50-vjeçare seksi, tani sfidohet nga e bija modele (FOTO LAJM) Vitet kanë kaluar me shpejtësi, për aktoren që luajti Mimoza Llasticën askush s'mund ta besojë që ajo tashmë është 50 vj
Edi Rama mes 10 liderëve më seksi në botë Kryeministri Edi Rama është njohur nga mediat botërore si një ndër kryeministrat më seksi në botë. Website “Hottesth
E pabesueshme! Edi Rama mes 10 liderëve më seksi në botë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është njohur nga mediat botërore si një ndër kryeministrat më seksi në botë. Website “Hottesth
Gigi Hadit shfaqet seksi për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Gigi Hadid vazhdon të mahnisë në çdo set që ajo realzon. Supermodelja është shfaqur tejet seksi e veshjet e firmës dhe
Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër (FOTO LAJM) Quhet Kristyna Schickova. Është modele çeke mjaft e njohur në vendin e saj, por edhe më gjerë. Tashmë po hedh hapat e
Ky fustan i vë në pah Norës linjat tejet seksi (FOTO LAJM) Po të përmendim këngëtaret më seksi të estradës shqiptare, padyshim një ndër emrat që ju bie ndërmend është ai i këngëta
Morena publikon video nga shtrati, fokus ka gjoksin (VIDEO) Shumë vite më parë ajo kishte rrëmbyer kurorën e më të bukurës. Këtë epitet bukuroshja Morena Taraku vazhdon ta mbajë e
Nëna e Argjentina Ramosajt, gjyshja shqiptare më seksi! (FOTO LAJM) Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana Mushkolajn, i habit të gjithë me pamjen dhe freskinë e saj. Ajo është një n
Ju kujtohet Koronado?Kjo është gruaja seksi e tij (FOTO LAJM) Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana. Por
Aurela Hoxha nuk ndalet, shfaqet seksi për festa (FOTO LAJM) Modelja Aurela Hoxha, di gjithmonë si të jetë në qëndër të mediave rozë. Këtë herë ajo shfaqet tejet seksi me nj
Noizy zëvendëson Encën: Ja Diva e re superseksi (VIDEO&FOTO) Noizy më në fund ka arritur ta zëvendësoj Encën me një vajzë të re, e cila tashmë do të jetë pjesë e OTR-së. Që pas p
E dashura super seksi e Adil Ramis (FOTO LAJM) Pavarësisht 50 viteve që rëndojnë mbi supet e saj, Pamela Anderson tregon edhe një herë se ka linja të mrekullueshme tru
Njihuni me asistenten seksi të Ramush Haradinajt (FOTO LAJM) Asistentja e Ramushit kohëve të fundit është bërë pjesë e shtypit mediatik, e cila po komentohet për pamjen e saj. Bë