999 rezultate për

seksi

Modelja seksi e OTR i vjedh batutën Arjan Çanit (FOTO LAJM) Shtalartë, misterioze dhe shumë vizionare për të ardhmen. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka vazhduar me poza
Salma Hayek tregon format seksi Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek. Aktorja meksikane tregoi format e saj me një
Kejvina publikon foto seksi, por komenti i Ermalit shkatërron gjithçka! (FOTO LAJM) Velina e re në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj socia
Punon eskortë në Dubai? Vajza seksi e BB rrëfen të pathënat (VIDEO) Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin.
Mihrije Braha shfaqet seksi në fotot e fundit (FOTO LAJM) Mihrije Braha ka mahnitur me pozën e saj të fundit. Me rastin e festave të fundvitit këngëtarja ka sjellë një fotosesion
Fotot e çmendurive: Yjet bëjnë gjithçka që të duken seksi (FOTO) Tashmë është bërë më e lehtë që të kesh një trup seksi. Kjo falë ndërhyrjeve të ndryshme. Yjet janë të parat që nx
Laura modelja seksi në Itali që po pëlqehet nga të gjithë tifozët (FOTO LAJM) Laura Bragato është një modele italiane që aktualisht studion për juridik. Ajo është një nga yjet e reja të Instagra
Elita Rudi edhe kunatën e ka seksi Të gjithë e njohim Elita Rudin të dashurën e Gjikos. Mirëpo shumë pak njerëz e njohin të dashurën e vëllait të Gjikos
Vajza seksi e Eminem mbush 22 vjet Vajza e Eminem ka mbushur 22 vjet në ditën e Krishtlindjeve, por në Instagram ajo postoi një foto përpara kësaj dite me
Modelja Ruse më seksi në botë uron kështu! Për festat e fundvitit gjithkush dëshiron të duket sa më mirë të jetë e mundur. Mesa duket, modelja seksi Anastasia K
Bukuroshet shqiptare pozojnë nën atmosferën e festave (FOTO LAJM) Nga Eliona Pitarka te Alesia Bami apo Morena Taraku, shumë prej vajzave të njohura shqiptare kanë pozuar nën atmosferën
Një ‘'Santa'’ seksi si Katy Perry (FOTO LAJM) Ajo duket se është në shpirtin festiv të Krishtlindjeve. Kjo, pasi Katy Perry ka publikuar disa foto në llogarinë e s
Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.
As më shumë dhe as më pak, Bleona shndërrohet në policen më seksi Këngëtarja Bleona Qereti nuk i ndal provokimet. Këtë herë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur tërësisht me
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes
ASHAK zgjedh kryetarin e ri Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës i ka mbajtur sot zgjedhjet e rregullta të Akademisë. Në mbledhjen e sotme ësh
Marina kush? Eli Fara provokon me këmbët seksi në Instagram (FOTO LAJM) Ajo nuk është vetëm një ndër këngëtarët më të dashura për publikun shqiptar por edhe një ndër simbolet e bukurisë shqipt
Armina Mevlani predikon për seksin, ka disa këshilla serioze Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v
“Mimoza Llastica” kjo 50-vjeçare seksi, tani sfidohet nga e bija modele (FOTO LAJM) Vitet kanë kaluar me shpejtësi, për aktoren që luajti Mimoza Llasticën askush s'mund ta besojë që ajo tashmë është 50 vj
Edi Rama mes 10 liderëve më seksi në botë Kryeministri Edi Rama është njohur nga mediat botërore si një ndër kryeministrat më seksi në botë. Website “Hottesth