999 rezultate për

seks

Ëndrrat erotike të meshkujve dhe femra, çfarë sheh më shpesh partneri juaj Jeni bërë ndonjëherë kurioz se çfarë sheh në ëndërr partneri ose partnerja juaj. Duket se pikëpyetjeve tuaja i ka ardhur
E dinit? 3 ushqimet që ndezin pasionin në krevat Të gjithë e dimë se ushqimet afrodiziake kanë aftësinë të provokojnë dëshirën seksuale. Kjo e fundit bazohet në dy p
Seks apo…? Çfarë ndodh realisht në qendrat e masazhit (FOTO LAJM) Qendrat e masazhit në komunën e Prishtinës po vazhdojnë të mbesin problematike për veprimtarinë që ushtrojnë. Përkund
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Ministri arab akuzohet për ngacmim s*ksual, abuzimi ndodhi më 14 shkurt në ishullin privat Festivali letrar, Hay ka akuzuar një sheik arab për një “shkelje të tmerrshme” pasi dyshohet se sulmoi seksualisht një n
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
300 euro për provim, lirohet nga burgu sekseri i universitetit Gjykata ka vendosur "arrest shtëpie" për Xhevi Dervishin, i cili akuzohet si sekser në Universitetin e Korcës. Shkak
E vetmja gjë që burrat e harrojnë gjithmonë pas marrdhënieve intime Një sondazh nga Sex Information and Education Council of Canada dhe prezervativët Trojan ka zbuluar që nëse përqafoheni
Në qendër të vëmendjes për jetën luksoze, modelja mbush rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM) Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chlo
Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Dalin dëshmitë, si u kërcënua me video intime e mitura nga bashkëmoshatarët (FOTO LAJM) Një vajzë e mitur nga Gjilani është shantazhuar nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët vazhdimisht e kërcënonin se do t’i
Eva Murati nuk fshihet, tregon emrin e futbollistit më seksi shqiptar (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”. Ajo nuk arriti t’i shpëtonte “thumbimit” të gazetarit
Djali i ri tek "Përputhen" pranon që është biseksual: Kam patur marrëdhënie me të dyja gjinitë Në puntatën e sotme “Përputhen”, në Top Channel, një nga kandidatët, Graciano, mori guximin për t’i rrëfyer Anës se ësht
Zhvatën studentët, merret vendimi për pedagogun në Korçë dhe sekserin e tij Gjykata ka lënë në burg pedagogun e Korçës Alket Dino dhe sekserin Xhevi Dervishi pasi merrnin para nga studetët në këmb
P*rdhunoi vajzën e mitur të ish-gruas, vihet në pranga 39 vjeçari Një 39-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi ka abuzuar seksualisht me një të mitur. Në pranga ra shtetasi me inici
Para mardhënies seksuale jini të kujdesshëm në këto detaje Ndoshta së fundmi keni njohur dikë të ri dhe po përpiqeni të gjeni mënyra se si ta bëni jetën seksuale më të mirë. Ap
Ngacmoi të miturën, kapet 24 vjeçari Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Shtetasi O.S; është arre
Arrestohet pedagogu i Universitetit të Korçës dhe sekseri Një pedagog i Universitetit të Korçës dhe një person tjetër i cili shërbente si sekser janë arrestuar, pasi dyshohet se
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet