999 rezultate për

sekrete

Zbulohet e dashura sekrete e Ledri Vulës (FOTO LAJM) Prej disa kohësh po përflitet për një lidhje romantike të reperit të njohur, Ledri Vula, me një vajzë të quajtur Sara.
Vite më vonë, zbulohet vajza sekrete e Princeshë Dianës Edhe pse askush nga familja mbretërore nuk ka folur për këtë fakt, thuhet se Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete.
Të qeshim se e marrin vesh njerëzit! Dokumentet sekrete kur Enveri po vdiste (FOTO LAJM) Plot 34 vjet më parë, në mesnatën e 11 prillit të vitit 1985, pas dy ditësh në koma, pushoi zëmra e udhëheqësit komunist
Snowden për arrestimin e Assange: Ditë e errët për gazetarinë Edward Snowden, një ish agjent i CIA’s i cili publikoi informacione top sekrete kundër Agjencisë së Sigurisë Kombëtare (
Ish-deputeti nxjerr disa mesazhe sekrete ku flitet për Linda Ramën (FOTO LAJM) Ish-deputeti Bardh Spahia, ka denoncuar në profilin e tij në facebook vendosjen e shkollës në përdorim të pushtetit.
Sekretet e klinikës së Barcelonës, ku po riaftësohet Ronaldo (FOTO LAJM) Më 19 maj 1921, Manuel Corachan, një kirurg i shquar dhe profesor universitar autoritar, themeloi klinikën private, që m
Zbuloi sekrete! Berisha thotë se e di pse u ekzekutua avokati i njohur Ish-kryeministri Berisha shkruan në Facebook se e di se përse u ekzekutua avokati Ravik Gurra në Elbasan. Sipas Beri
"Ina Ina hiqi bre*ët", Ylli Dylgjeri i kujton Ramës dosjen sekrete pasi e shkarkoi nga puna Ylli Dylgjeri, Drejtor në Agjencinë e Trajtimit të Koncesioneve dhe PPP-ve është shkarkuar nga detyra dhe urdhrin për kë
Avioni i shërbimeve sekrete italiane që larguan Rugovën nga Millosheviçi Nga Ylli Polovina Sekretar i Parë në Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Romë nga 8 dhjetori 1997 deri në 3 mars
Pendarovski: Shërbime sekrete po më ndjekin 24 orë në ditë Kandidati konsensual i partive në pushtet për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut Stevo Pendarovski thotë se
Ëngjëj të zbritur në tokë, por ja sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
"Pinte verë dhe ...", Mustafa Nano nxjerr sekretet e Fatos Nanos I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, gazetari Mustafa Nano ka komentuar disa nga figurat më të njohura politike duke
"Pinte dhe nuk dehej", Mustafa Nano nxjerr sekretet e Fatos Nanos Mustafa Nano përvec Ramës ka treguar edhe takimin e tij të parë me Fatos Nanon. “Për herë të parë jemi takuar në aero
Sekretet e Shtëpisë së Bardhë (VIDEO) Shtëpia dhe zyra e presidentit të Amerikës gjatë 226 viteve të fundit është rinovuar ka pasur shtesa madje edhe është dj
Haradinaj i ashpër me gjeneralin: Mos nxirr sekrete përndryshe shkarkohesh Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka reaguar ndaj një deklarate të Komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovë
400 euro nata! Striptistja nga Tirana tregon sekretet e klubeve që kanë mbushur Shqipërinë Ajo është vetëm 22 vjeç dhe punon prej disa vitesh si striptiste në Tiranë duke thënë se fiton nga 4000 euro në muaj, po
Lugina e Vdekjes, lufta e UFO-ve dhe dosjet sekrete të KGB-së Të ndërthurura me legjendat dhe folklorin, dhe që datojnë prej disa shekujsh, janë dëshmitë e shumta që vijnë nga e asht
Dalin sekrete të tjera, me kë ishte lidhur William para Kate Para se princi William të bëhej njeriu familjar dhe serioz që njohim sot, ka pasur edhe ai romancat e veta. Në një l
Zaev: Do të hapim marrëveshjet sekrete me Greqinë Kryeministri i Maqedonisë të Veriut, Zoran Zaev paralajmëroi se, nëse ekzistojnë mundësi ligjore, do t’u rekomandohet in
Rrëfehet Rashica: Tregon disa nga sekretet e tij, nga ushqimet e preferuara tek muzika Milot Rashica është nga futbollistët më të mirë te Kosovës. Ai është vetëm 22 vjec dhe tashmë po e tregon veten dhe në k