999 rezultate për

sekretarja

Sekretarja amerikane e Arsimit jep dorëheqjen: Retorika e Trump ndikoi mbi situatën Sekretarja amerikane e Arsimit, Betsy DeVos, është bërë anëtarja e dytë e kabinetit që jep dorëheqjen pas sulmit të së m
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
Pezullohet puna në Gjykatën e Apelit në Gjirokastër, sekretarja infektohet me COVID-19 Sekretarja e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër ka rezultuar pozitive me COVID-19. Ndërkohe nga DSHP janë marrë 7 tamp
Pas Trumpit, sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë infektohet me COVID-19 Sekretarja për media e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany, tha se ka dalë pozitive në testin për koronavirus. Në nj
Shkodrani fiton gjyqin për pronën e tij, por gjykata i "zhduk" dokumentet! Një qytetar nga Shkodra ka një ndërtesë plus truall që ia kanë uzurpuar. Gjon Shkambi i është drejtuar gjykatës, ku ka f
Ish-Sekretarja amerikane: SHBA-ja ''nuk po ndihmon'' në zgjidhjen e konflikteve mes Kosovës dhe Serbisë Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright ka thënë se Shtetet e Bashkuara nuk janë duke ndihmuar tani sikur
Do të largohet nga shkolla nga pamundësia ekonomike, sekretarja gris dëftesën Sorollatja për një diplomë dhe arroganca e sekretares së institucionit arsimor, për pak i kushtoi shkollën një të riu në
Zëri Amerikës: Fatos Tushe u plagos për para Kryetari i Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe dhe sekretarja e tij Erisa Qalliu mbetën sot të plagosur si pasojë e shpërth
Mbërrin tek spitali i traumës Kryebashkiaku i Lushnjës (VIDEO) Sapo ka mbërritur tek spitali i traumës edhe kryebashkiuaku i Lushnjes Fatos Tushe. Nga deklarata e ministres së shë
U plagos gjatë atentatit kundër kryebashkiakut, mbërrin te Trauma sekretarja Sapo ka mbërritur tek spitali i traumës sekretarja e institucionit. Kryebashkiaku i Lushnjës, Fatos Tushe u plagos
Dalin pamjet nga vendi i ngjarjes, si u plagos me granatë dhe armë kryebashkiaku Janë zbuluar detaje të reja nga shpërthimi dhe të shtënat me armë në zyrën e kryebashkiakut të Lushnjes, Fatos Tushe mën
Arrestohet ish-sekretarja gjyqësore në Gjykatën Administrative në Vlorë Policia e Vlorws ka arrestuar sot ish-sekretaren gjyqësore pranë Gjykatës Administrative Vlorë. Nga hetimet e kryera
Plas skandali seksual i diplomatëve, sekretarja merr 500 mijë euro Një sekretareje që punonte për ambasadën e Katarit i kërkuan vazhdimisht favore seksuale si edhe organizimin e orgjive d
Zbulohet pse sekretarja personale e Kate Middleton u largua nga puna Pas dy vitesh, krahu i djathë i Kate Middleton, mbretëreshës së ardhme të Anglisë, është larguar nga puna. Catherin Q
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
Ç'ka përmban letra që Albright ia dërgoi Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar letër nga ish Sekretarja amerikane e Shtetit, Madeleine Albright, k
Ndiqni LIVE ceremoninë madhështore në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Ka filluar ceremonia e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Kjo ceremoni po mbahet në sh
Trajneri ri i Kombëtares u rrëzua keq, ish-sekretarja e FSHF-së: I bën mirë se i ul p*rdhët (FOTO LAJM) Edi Reja e nisi me një incident përvojën te Kombëtarja Shqiptare, teksa që në konferencën e parë për shtyp, ku bënte pub
Vajza norvegjeze helmohet në protestë nga gazi lotsjellës (FOTO LAJM) Dhunës policore dhe përdorimit pa kriter të gazit lotsjellës dhe helmues nuk i kanë shpëtuar edhe të rinjtë evropianë që
Lirohet nga burgu ish-sekretarja e Ministrisë Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që të japë një masë më të lehtë për ish-sekretaren e Ministrisë së Drejtësisë Jul