999 rezultate për

sekretariatit

Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Gjermanët do të tentojnë të zhbllokojnë linjën energjitike Shqipëri-Kosovë Sekretariati i Komunitetit të Energjisë ka përcaktuar një ndërmjetës nga qeveria gjermane për të “rakorduar” procesin me
Kërkohet llogari për bllokimin e rrjetit energjitik nga Serbia Deputetët e Kuvendit të Kosovës sot kërkuan sqarime nga drejtori i Sekretariatit të Komunitetit të Energjisë përse nuk p
NATO mbështet realizimin e plotë të Marrëveshjes së Ohrit NATO ka shprehur mbështetjen për realizimin e plotë të Marrëveshjes së Ohrit. Një gjë e tillë është thënë nga Laurie Wal
Gjiknuri takim në sekretariatin e KE-së, diskutohet konflikti me CEZ Ministri i Energjisë dhe Industrisë Z.Damian Gjiknuri zhvilloi një vizitë pune në Austri. Ministri u prit në një takim n
VV: Ja puna e KQZ-së Sot, Lëvizja Vetëvendosje mbajti konferencë për media në lidhje me zhvillimet e fundit në Komisionin Qendror të Zgjedhje