999 rezultate për

sekretari

Basha: Qeveria Rama falsifikoi firmën e sekretarit amerikan Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku shkruan se në këto 8 v
Kush është sekretari i gjyqtares Hoxha që i shkrumbuan BMW-në (FOTO LAJM) Gjatë natës së djeshme është djegur makina e sekretarit të gjyqtares Enkeleda Hoxha, Igli Kani. Deri më tani dyshohet
Shkrumbohet në flakë BMW e sekretarit të gjyqtares Hoxha Makina e sekretarit të gjyqtares Enkelejda Hoxha, Igli Kani është djegur gjatë natës. Mjeti tip BMW Seria 1 është dj
Makinat pa shofer, Britania jep lejen për t’i futur në qarkullim Vendi i parë në botë që lejon shoferët të heqin duart nga timoni në autostrada pritet të jetë Britania e Madhe. Së fu
Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Biden rikthen në qeveri të vjetrit, kush do të jetë Sekretari i shtetit Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden pritet të emërojë Antony Blinken si Sekretar të Shtetit. Ai do të jetë përgjeg
Hetimi ndaj ish-kryeprokurorit Llalla, Kim: Është ende një zyrtar non grata Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar pas vendimit lidhur me ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla qw u shpall i pandeh
Meta takon Nën Sekretarin e SHBA,mesazhi që i përcolli kreu i shtetit Presidenti Ilir Meta ka takuar Nën Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Zhvillimin Ekonomik, En
Sekretari amerikan: Kemi bërë një hap të mirë me Kosovën e Serbinë, por ka ende shumë punë Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, u zotua të premten gjatë një vizite në Dubrovnik, qytetin bregdetar kroat se
Zaev takon javën e ardhshme sekretarin e NATO-s Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev më 8 tetor do të takohet me sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Sto
Kush janë emrat e kandidatëve për deputetë që do të votohen nesër në qarkun e Lezhës Të enjten demokratët e Lezhës do të votojnë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin para
Këta janë 26 kandidatët e PD për Qarkun e Beratit Edhe pse qarku i Beratit ka vetëm 8 mandate deputetësh në Parlamentin e Shqipërisë, brenda Partisë Demokratike garojnë p
Sekretari i OVL UÇK-së: Në dosje ishin edhe komunikimet e Speciales me Prokurorinë e Serbisë Sekretari i OVL UÇK-së, Faton Klinaku, tha se në dosjet që iu sollën në zyre të tyre kanë parë komunikime mes Prokurori
Pas marrëveshjes me Serbinë, Hoti takohet me sekretarin Pompeo Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës në Shtetet e Bashkuara, u takua me Sekretarin amerikan të Shtetit, M
"Bota nuk mund të jetë e sigurt", mesazhi i fortë i Sekretarit amerikan të Shtetit Sekretari amerikan i Shtetit Mike Pompeo përshkroi se si marrëdhëniet midis Shteteve të Bashkuara dhe Kinës kanë shkuar
Trazirat dhe dhuna në SHBA, Trump gati të marrë vendimin drastik Presidenti Donald Trump “ka autoritetin e vetëm për të vënë në veprim Ligjin e Rebelimit” dhe “nëse është e nevojshme, a
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në TV Ndeshjet e Premier League pritet të shfaqen falas si pjesë e "Projekti rikthimi", teksa qeveria planifikon që futbolli t
S' ka shpresë për vaksinën, sekretari britanik: Nuk ka gjasa të krijohet këtë vit Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe paralajmëroi sot se procesi i bërjes së një vaksine do të marrë kohë, dhe nuk m
Sot dita e dytë e Kongresit Zgjedhor të PS, edhe fjala e Ramës pjesë e axhendës Në orën 10.00 pritet të nisë punimet Kongresi i PS, në ditën e dytë, që është edhe dita qendrore. Disa nga ministrat