999 rezultate për

sekondare

Ndodh në Angli, 69-vjeçarja vdes pasi goditet me top në kokë Një gjyshe vdiq në një ndeshje të rugbi pasi topi e goditi në kokë ndërsa shikonte lojën e nipit të saj. Jennifer Sel
Lojrat e Fatit, publikohen rregullat e reja pas ndryshimit të legjislacionit Miratimi i ligjit të ri “Për lojërat e fatit në Republikën e Shqipërisë” ka nxjerrë udhëzime të reja nga ministri i Fina
Lëvizja për Reforma: Po ndodh diskriminimi etnik-territorial në shëndetësi (VIDEO) Në një konferencë për shtyp të departamentit të shëndetësisë në Lëvizjen për Reforma prezantoi planin e ri të Ministrisë
Largohen vetëm barrikadat sekondare Zëdhënësi i KFOR-it, Frank Marin ndërsa ka konfirmuar plagosjen e 8 ushtarëve, ka deklaruar se ende nuk dihet numri i ba
Ancelotti: Kupa UEFA ёshtё sekondare Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, ka folur pёr situatën e vështirё tё Milanit dhe ka th&#