999 rezultate për

sekonda

Mos e humbisni: Si e festoi Klopp triumfin në sekondat e fundit ndaj Leicester (VIDEO) Liverpool fitoi me vështirësi ndaj Leicesterit në minutën e 90-të falë një penalltie të cilën e shndërroi në gol James M
Luiza Gega doli pa medalje në Botërorin e Atletikës, por vendosi rekord kombëtar (VIDEO) Luiza Gega nuk ia ka dalë dot të marrë një medalje në Botërorin e Atletikës në Doha të Katarit por ka zhvilluar një garë
Vjedhje spektakolare: Hajdutët "zhdukin" 20 "lap top" në pak sekonda në Gjilan (VIDEO) Të enjten pas mesnate, një vjedhje spektakolare ka ndodhur në një lokal në qytetin e Gjilanit, saktësisht në rrugën “Esa
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Bie soleta, 2 sekondat e fatit për 3 personat që i shpëtuan vdekjes (VIDEO) Një soletë, që ishte ndërtuar për të mbrojtur shiun në hyrjen e një lokali në zonën e Don Boscos në Tiranë ka rënë, por
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
Sekondat e fundit të shtesës, çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventusi nuk mori më shumë se një barazim përballë Atleticos në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League.
Dalin pamjet e atentatit ndaj Santjagos: Autori uli xhamin dhe derdhi breshërinë (VIDEO) Këto janë pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u që
TRONDITËSE/ OBSH thotë se çdo 40 sekonda ndodh një vetëvrasje në botë Rreth 800 000 persona i japin fund jetës çdo vit në botë, një në 40 sekonda, shifra që mbeten alarmante edhe pse përqind
Tërmet në Gjirokastër, lëkundjet ndjehen dhe në Himarë e Sarandë Disa lëkundje termeti janë ndjerë në qytetin e Gjirokastres para pak minuta rreth orës 19:48, të cilat kane zgjatur për
Cristiano Ronaldo bën sprintin 94 metra për 10 sekonda (VIDEO) Cristiano Ronaldo mund të jetë 34 vjeç, por ai ende zotëron një ritëm vdekjeprurës–rasti konkret në fitoren emocionuese
10 Sekonda në fushë, Danilo i shënon Napolit (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën përballë Napolit e vlefshme për javën e 2-të në Serie A. Autori i golit
Disa sekonda pas përplasjes fatale, pamjet e rënda 22 vjet nga vdekja e Lady Dianës (FOTO LAJM) Pamje të rënda të Princeshë Dianës të shtrirë në tokë pak sekonda pasi makina e saj u përfshi në një aksident të tmerrsh
Teknika e thjeshtë që jua heq stresin dhe dhimbjet e kokës për 30 sekonda Dhimbjet e kokës nuk janë ndër ndjenjat më të mira që mund t’i përjetoni, e veçanërisht kur i përjetoni ato gjatë kohës
Në formë për 15 minuta, ushtrimi dhe ushqimi i duhur për një gjoks të bukur Nëse doni që të keni një gjoks të bukur dhe të brendshmet tuaja t’iu rrinë po aq bukur, duke shmangur kështu sikletin që
110 metra për 14 sekonda! Real-i do ta kishte zili golin e ish-sulmuesit të vet (VIDEO) Ish-sulmuesi i Real Madridit, Martin Odegaard është duke dhuruar spektakël me klubin e ri në Spanjë. Real Sociedadi f
Ky test do t' ju bëjë të kuptoni brenda pak sekondash gjendjen tuaj psikologjike Për vlerësimin e personalitetit, psikologët shpesh përdorin teste të cilat përfshijnë fotografi të paqarta ose blloqe pë
Çka ndodh me trupin kur e mbani frymën nën ujë? Për sa kohë mund të qëndroni të qetë nën ujë pa dalë në ajër? Tridhjetë sekonda? Ndoshta disa minuta? Por çfarë thoni pë
Tmerri në SHBA, 30 sekondat e sulmit para se policia të ekzekutonte terroristin (VIDEO) Mediat ndërkombëtare kanë publikuar pamje tronditëse nga momenti i sulmit me armë në Dejton të Ohaios, ku 24- vjeçari Co
Momenti kur McLaren-i më i shpejtë në botë arrin 100 km/h për dy sekonda (VIDEO) Me 710 kuaj-fuqi dhe makinë 4.0-litërshe, "McLaren 720" nuk ka si të mos jetë kaq e shpejtë. Në një video të ngarkuar