999 rezultate për

sekond

Shaqiri "turpëron" dy herë brenda 20 sekondave Lovren-in (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Burnleyn 4:2 të dielën për ta ulur në vetëm një pikë epërsinë ndaj liderit dhe rivalit për titull
Portieri bëhet hero në Kolumbi, ndal 3 predha për 2 sekonda (VIDEO) Në derbin e Kolumbisë mes Millonarios dhe Atletico Nacional hero për skuadrën vendase u bë portieri Wuilker Farinez, i c
Kur disa sekonda të ndajnë nga vdekja e sigurt (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë dhe një fëmijë evituan shtypjen nga një ndërtesë në rënie, për pak. Ikja
Femrat mund të kuptojë tradhtinë me një shikim 3 sekonda A është e mundur ta merrni vesh a ju mashtron partneri, duke e shikuar atë? Një studim i ri ka treguar se femrat
Super Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC + Dinamikë drejtimi në nivelin e ‘motorsport’, sprint shpërthyes, rehati maksimale, shkruan Albeu.com Mercedes-AMG GT 6
"Përbindëshi" mund ish-kampionin e botës për 26 sekonda (VIDEO) Sportisit francëz, Francis Ngannou apo siç njihet ndryshe si përbindëshi i arteve marciale të përziera është riktheyr fu
Gol në sekondat e fundit, Tirana i prish festën Luftëtarit në Selman Stërmasi Luftëtari dhe Tirana u ndanë me një barazim 1-1, në sfidën e javës së 22-të. Albano Aleksi zhbllokoi shifrat që në m
Godina u bë pluhur për pak sekonda, dalin pamjet e tragjedisë në Stamboll (VIDEO) Një vajzë është nxjerrë e gjallë nga rrënojat e banesës së shkatërruar gjatë ditës së djeshme në Stamboll. Ngjarja nd
U shkrepën pak sekonda nga njëra-tjetra, fotot shokojnë rrjetin Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë hapur Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
KUJDES/ Makina juaj e shtrenjtë mund të vidhet për 23 sekonda me një pajisje të thjeshtë (VIDEO) Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Ky portier nga Franca bën 3 mrekulli në 6 sekonda (VIDEO) Dje pamë pritjet vendimtare që portieri i Celtic, Scott Bain bëri në një ndeshje për kupë në Skoci. Plot 5 herë e ndali
E tëmerrshme, talenti Corinthiasit thyen këmbën (VIDEO) Futbollisti i Corinthiansit, Fessin, ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen e turneut U-20 kundër Ituoanos. Në një
Kur burri ta shpif që në sekondën e parë të Vitit të Ri (VIDEO) Gjatë pritjes së Vitit të Ri në një shesh të Holandës, një burrë deshi të shfrytëzoi rastin dhe të përqafonte një bionde
Flet studentja që bëri Ramën për ujë të ftohtë (VIDEO) Rama e pati mjaft të vështirë të futej në ambientet e Universitetit "Ismail Qemali" në Vlorë prej studentëve, të cilët e
4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Boksieri shqiptar "masakron" serbin, Ko në 20 sekonda Boksieri Shqiptar Mario Sokoli e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme karrierën e tij si profesionist ku ka mposht
Si ta ndaloni gjakderdhjen për 10 sekonda Nga prerjet e lehta në kuzhinë teksa gatuani e deri tek plagët e thella, ekziston një erëz “magjike” që do të ndalojë gj
A ekziston rregulli i 5-sekondshit? Flasin ekspertët Sipërfaqe të ndryshme të tokës përmbajnë mikrobe të shumëllojshme. Por edhe vetë ushqimet nuk janë të siguruara nga kjo